28. 11. 2016 HC Sparta

10. Sparťanská krev vrcholí úterním programem

Zápas věnovaný desátému ročníku akce Sparťanská krev, to je úterní domácí duel s Kometou Brno, jenž startuje v 18.30 hodin. Fanoušci se mohou těšit nejen na parádní extraligovou bitvu, ale také na speciální program. Jeho součástí je i náborová akce do Registru dárců krvetvorných buněk IKEM. Ten začíná v Galerii Harfa vedle O2 arény již v 15 hodin a končí hodinu před úvodním vhazováním zápasu.

Kdy a kde se akce koná

• Úterý 29. listopadu, 15.00 – 17.30
  • Galerie Harfa, 1. patro

Program akce

• informační kampaň v Náborovém centru IKEM
  • možnost vstoupit do Českého registru dárců krvetvorných buněk
  • autogramiáda Tomáš Netíka a Briana Ihnačáka
  • stálá expozice fotografií deseti let Sparťanská krve v přízemí Galerie Harfa

Odměna pro ty, kteří se v úterý zaregistrují do Českého registru dárců krvetvorných buněk

- podmínky vstupu do Registru dárců krvetvorných buněk -

• 2 vstupenky na extraligový zápas Sparta - Kometa Brno 29. 11.
  • poukaz v hodnotě 100,- Kč na nákup v supermarketu BILLA
  • náramek "Dárce" z limitované edice Sparťanská krev
  • Kniha výhod pro ušetření při nákupech, v restauračních zařízeních i při kulturních, relaxačních a sportovních aktivitách v Praze a okolí
  • plakát A-týmu HC Sparta Praha a samolepky
  • slosování o hlavní cenu, kterou je voucher do obchodu s obuví značky ECCO v hodnotě 4000,- Kč
  • slosování o dvě vstupenky VIP Sparta Klub na zápas Sparta - Liberec (27. ledna 2017), hra NHL 2017 na xBox nebo playstation a další

Zápas věnovaný Sparťanské krvi proti Kometě Brno

Dárcům krve je letos věnováno domácí utkání s Kometou Brno, které se uskuteční jakožto dohrávka 22. kola TELH v O2 areně v úterý 29. listopadu. Těšit se můžete na speciální program. Sparta odmění i ty, kteří darovali krev jindy než při odběru během akce Sparťanská krev. Každý, kdo přijde na Zákaznické centrum v O2 areně a prokáže, že daroval v letošním roce krev, obdrží jednu vstupenku zdarma.