Konečné pořadí týmů:
1. Team Hungary U16 (HUN)
2. Jungadler Mannheim (GER)
3. Eisbären Berlin (GER)
4. HC Slovan Bratislava (SVK)
5. HC Sparta Praha (CZE)
6. EC Red Bull Salzburg (AUT)
1. místo: Team Hungary U16
2. místo: Jungadler Mannheim
3. místo: Eisbären Berlin
Individuální ocenění:
Nejlepší brankář: Gion Harris Ulmer (Eisbären Berlin)
Nejlepší obránce: Fabrizio Pilu (Jungadler Mannheim)
Nejlepší útočník: Kristóf Németh (Team Hungary U16)
Nejproduktivnější hráč: Márk Schlekmann (Team Hungary U16)
Nejlepší hráči všech týmů na turnaji:
Team Hungary U16: Márk Schlekmann (F)
Jungadler Mannheim: Florian Elias (F)
Eisbären Berlin: Mick Hochreither (D)
HC Slovan Bratislava: António Ožvald (F/D)
HC Sparta Praha: Michal Vitouch (F)
EC Red Bull Salzburg: Thomas Pfarrmaier (G)
Výsledky zápasů:
Skupina A
EC Red Bull Salzburg - Jungadler Mannheim 1:2
HC Slovan Bratislava - EC Red Bull Salzburg 2:6
Jungadler Mannheim - HC Slovan Bratislava 4:3sn
1. Jungadler Mannheim
2. EC Red Bull Salzburg
3. HC Slovan Bratislava
Skupina B
HC Sparta Praha - Team Hungary U16 1:12
Eisbären Berlin - HC Sparta Praha 1:7
Team Hungary U16 - Eisbären Berlin 8:0
1. Team Hungary U16
2. HC Sparta Praha
3. Eisbären Berlin
Play off:
Q1: HC Sparta Praha - HC Slovan Bratislava 3:5
Q2: EC Red Bull Salzburg - Eisbären Berlin 2:6
SF1: Jungadler Mannheim - HC Slovan Bratislava 6:3
SF2: Team Hungary U16 - Eisbären Berlin 11:0
o 5. místo: HC Sparta Praha - EC Red Bull Salzburg 5:3
o 3. místo: HC Slovan Bratislava - Eisbären Berlin 2:4
finále: Jungadler Mannheim - Team Hungary U16 0:1
Podrobné statistiky zápasů:
Čtvrtek 17. 8. 2017
Skupina A: EC Red Bull Salzburg - Jungadler Mannheim 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 40. Blank (Kerber, Haas) - 13. Samanski, 53. Pronin. Vyloučení: 5:7. Bez využití.
Skupina B: HC Sparta Praha - Team Hungary U16 1:12 (1:3, 0:5, 0:4)
Branky a nahrávky: 2. Mácha (Potůček) - 6. Schlekmann, 15. Molnár, 16. Hódi (Schlekmann), 22. Németh (Keresztes, Galajda), 28. Németh (Keresztes, Galajda), 29. Csolle, 31. Németh (Galajda, Keresztes), 39. Tornyai (Csolle), 43. Németh (Kóger), 44. Hódi (Molnár), 47. Galajda (Jekabfy), 55. Csollák. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1.
Pátek 18. 8. 2017
Skupina A: HC Slovan Bratislava - EC Red Bull Salzburg 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 22. Vavruška (Patzelt), 49. Kobera (Vavruška, Géci) - 2. Kerber (Lutz, Kolley), 4. Zap (Korte), 30. Fischer (Mackner), 38. Necesany (Lutz, Hartenfels), 52. Mackner (Okonkwo Prada), 54. Zap (Korte, Hänelt). Vyloučení: 4:3. Bez využití.
Skupina B: Eisbären Berlin - HC Sparta Praha 1:7 (0:2, 0:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 49. Leonhardt (Visner) - 9. Vitouch (Adamec), 12. Kubánek (Bláha), 34. Kubánek, 40. Procházka (Vitouch, Adamec), 51. Slavíček, 56. Kuracina (Vágner), 58. Mácha (Vítů). Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1.
Skupina A: Jungadler Mannheim - HC Slovan Bratislava 3:4sn (0:1, 2:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 23. Samanski (Haaser), 26. Pronin (Elias, Krenzlin), 58. Kälble (Pronin, Elias), rozhodující sam. nájezd Samanski - 18. Samadov (Ožvald, Verčík), 33. Ružanský, 39. Ožvald (Vavruška, Samadov). Vyloučení: 7: 6, navíc Stork (MAN) 5 minut a do konce utkání. Využití: 2:2.
Skupina B: Team Hungary U16 - Eisbären Berlin 8:0 (2:0, 2:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 1. Karda (Csollák, Horváth), 8. Csolle (László, Kovács), 24. Csollák (Molnár, Fazekas), 30. Schlekmann (Keresztes), 51. Kóger, 54. Hódi (Nemes, Németh), 58. Horváth (Galajda, Karda), 59. Németh (Schlekmann). Vyloučení: 8: 3, navíc Molnár (HUN) 10 minut - Ponnier (EIS) 5 minut a do konce utkání. Bez využití.
Sobota 19. 8. 2017
Čtvrtfinále: HC Sparta Praha - HC Slovan Bratislava 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 29. Bláha (Adamec, Vitouch), 51. Adamec (Vitouch, Kubánek), 58. Kuracina (Vágner) - 16. Géci (Ožvald, Beke), 33. Ožvald (Kobera), 36. Pastucha (Samadov), 59. Tóth, 60. Petráš (Samadov). Vyloučení: 5: 8, navíc Kubánek (SPA) a Jasenec (SBA) 5 minut a do konce utkání. Bez využití.
Čtvrtfinále: EC Red Bull Salzburg - Eisbären Berlin 2:6 (2:1, 0:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 13. Fischer (Hartenfels), 18. Zimmerman (Hänelt, Hartenfels) - 4. Steinberger (Visner), 26. Fabian, 44. Fabian (Steinberger), 45. Visner (Porunow), 51. Fabian, 60. Leonhardt (Heim). Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2.
Semifinále: Jungadler Mannheim - HC Slovan Bratislava 6:3 (0:1, 3:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 24. Schmidt (Samanski), 30. Ramoser, 39. Haaser, 49. Haaser, 58. Elias (Pronin, Kälble), 60. Elias - 1. Jasenec (Samadov, Pastucha), 27. Petráš, 35. Patzelt (Jasenec). Vyloučení: 8:2, navíc Ramoser (MAN) 5 minut a do konce utkání - Patzelt (SBA) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0.
Semifinále: Team Hungary U16 - Eisbären Berlin 11:0 (4:0, 2:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 5. Galajda (Nemes, Karda), 6. Németh (László, Keresztes), 10. Schlekmann (Keresztes), 15. Csolle (Kóger, Schlekmann), 22. Schlekmann (Németh, Keresztes), 26. Schlekmann (Keresztes, Fazekas), 44. Csollák (Csolle, Tornyai), 44. Kovács (László, Dobmayer), 50. Horváth (Karda, Fazekas), 55. Németh (Csollák), 60. Hódi (Csolle, Kóger). Vyloučení: 8:9. Využití: 3:0.
Neděle 20. 8. 2017
O 5. místo: HC Sparta Praha - EC Red Bull Salzburg 5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 5. Vitouch (Adamec), 13. Krupička (Ducháč), 20. Kubánek (Vitouch), 43. Mácha (Slavíček, Vítů), 57. Adamec (Kubánek, Truhlář) - 7. Blank (Korte, Fischer), 35. Fischer (Korte), 44. Korte (Kerber, Lutz). Vyloučení: 2:3. Bez využití.
O 3. místo: HC Slovan Bratislava - Eisbären Berlin 2:4 (0:0, 1:0, 1:4)
Branky a nahrávky: 25. Jasenec (Patzelt), 50. Samadov (Jasenec) - 49. Sveinsson (Heim, Fleischmann), 55. Fleischmann (Fabian, Hochreither), 59. Hochreither (Handschuh, Steinberger), 60. Amort (Reiner). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0.
Finále: Jungadler Mannheim - Team Hungary U16 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Branka a nahrávka: 45. Schleckmann (Karda). Vyloučení: 5:7. Bez využití.
Sestava Sparty na BILLA Cupu 2017:
brankáři: Jakub Krbeček, Josef Sluka
obránci: Jakub Procházka, Filip Ducháč, Kryštof Capoušek, Ondřej Mašek, Semen Zemchenkov, Ondřej Šesták, Marek Bláha, Šimon Truhlář
útočníci: Josef Slavíček, Michal Vágner, Matěj Kuracina, Denis Valenta, Jan Krupička, Nikita Guryevskiy, Matyáš Potůček, Adam Mácha, Radek Vítů, Maxim Kubánek, Andrej Adamec, Michal Vitouch
trenéři: Tomáš Hamara, František Ptáček
PARTNER TURNAJE:
FINANČNĚ PODPORUJE: