11. 10. 2017 HC Sparta

Ohodnoťte služby Sparty na staffino.com

Hokejová Sparta chce poskytnout svým fanouškům příjemné prostředí a dobrý servis, a tím tak více prohloubit celkový zážitek z hokejových utkání. K tomu využívá hodnotící systém Staffino. Přes web staffino.com nebo přes mobilní aplikaci Staffino mají fanoušci možnost napsat poděkování či své připomínky k jednotlivým kategoriím.

Tisková zpráva Staffino.com: Fanoušci mohou hodnotit služby během zápasů

Hokej patří v Česku k jednomu z nejoblíbenějších a nejsledovanějších sportů. Tisíce lidí ročně sledují utkání, ať už přímo na stadionech a nebo u televizních obrazovek.

Fanoušci jsou pro kluby důležití nejen jako diváci, ale i jako obrovská podpora a zdroj motivace. Zatímco se hráči při každém zápasu snaží předvést co nejlepší výkon, organizátoři zabezpečují další služby pro fanoušky, které jsou nezbytné pro hladký průběh všech utkání, jako např. občerstvení, prodej vstupenek atd.

Sparta se rozhodla to vzít o krok dál a ukázat, že jim na jejích fanoušcích opravdu záleží. Fanoušci Sparty mají nově možnost se ještě více zapojit do dění a přispět ke zkvalitnění služeb během zápasů pomocí své zpětné vazby.

Fanoušci mohou hodnotit služby během zápasů, jako např. nabídku občerstvení, odbavení u vstupu, ochotu personálu, stav toalet nebo třeba i DJe a zábavu. Kromě toho můžou napsat svou zpětnou vazbu také k službám zákaznického centra nebo Fanshopu.

„Sparta má nejvyšší návštěvnost z celé hokejové extraligy. Nechceme ale usnout na vavřínech, zpětná vazba našich fanoušků je pro nás důležitá. Jen tak dokážeme posouvat naše výkony nejen na ledě, ale i v zázemí, což je pro nás stejně důležité,“ říká Tomáš Zetek, tiskový mluvčí HC Sparta Praha.

11. ročník tradiční akce Sparťanská krev

Stahujte novou sparťanskou mobilní aplikaci

Sparta zve na 12. ročník Letní hokejové školy

Michálek: Na osobní statistiky koukat nebudu