24. 2. 2018 HC Sparta

Soustředění týmu v Kataru s CK Alexandria

Start olympijské přestávky, která v únoru na tři týdny přerušila Tipsport extraligu, strávili sparťanští hráči a trenéři na soustředění v Kataru. Do exotického prostředí odcestovali díky spolupráci s CK Alexandria. Tato renomovaná společnost patří do skupiny SILVER Partner.

Hned v pondělí časně ráno po utkání v Liberci sparťanská výprava bez šesti olympioniků odcestovala z pražského letiště na pětidenní soustředění do katarského Dauhá, kde hráči absolvovali kondiční tréninky na suchu v ideálních podmínkách, které využívala v nedávné době například česká fotbalová reprezentace.

„Díky společnosti CK Alexandria, která je naším váženým partnerem, měl tým možnost odcestovat na soustředění do Kataru. Za to patří této renomované cestovní kanceláři velké poděkování,“ říká Adam Klavík, obchodní zástupce HC Sparta Praha. Hráči absolvovali na zahraničním soustředění důležité kondiční dávky na suchu, na které navázali po návratu zpět do Prahy dvoufázovými tréninky na ledě.