8. 4. 2010 Tisková zpráva

Offline rozhovor s vedením klubu

Letošní extraligová sezona skončila. Po dvou setkáních Tváří v Tvář během sezony měli fanoušci další příležitost zeptat se přímo vedení sparťanského klubu na to co je zajímá. Tentokráte v offline rozhovoru na klubovém webu. Na Vaše dotazy budou odpovídat Viliam Sivek (předseda představenstva a prezident klubu) a Petr Bříza (člen představenstva a generální manažer).

Pokládat dotazy vedení klubu bylo možné po dobu jednoho týdne do čtvrtka 15. dubna 2010. Děkujeme všem fanouškům za jejich dotazy. Zástupci vedení klubu se nyní budou položenými dotazy zabývat a vzhledem k jejich velkému množství a vlastní vytíženosti Viliama Siveka a Petra Břízy Vám jejich odpovědi přineseme v průběhu následujícího týdne. Děkujeme za pochopení.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila