21. 9. 2011 HC Sparta Praha

Open practice Rangers s doprovodným programem!

Slavní Rangers míří do Prahy! Fanoušci navíc "Jezdce" uvidí nejen v zápase proti Spartě. Unikátní možnost na vlastní oči vidět jeden z nejslavnějších týmů NHL, nabídne OPEN PRACTICE! Tedy trénink Rangers den před zápasem se Spartou zcela výjimečně otevřen pro veřejnost, který také doplní další bohatý doprovodný program, jenž bude celé dopoledne v prostorách TESLA ARENY probíhat.

Zcela poprvé se v Zóně zábavy aréne objeví Shooting zone, která bude otevřena jak na utkání s Rangers, tak i po celou extraligovou sezonu.

partnerem Shooting zone je Hockey for life

V nové Shooting zone zjistíte, jak tvrdou máte střelu na prvním stanovišti, kde bude probíhat měření rychlosti střelby pomocí radaru a na druhém si fanoušci budou moci střílet na přesnost.

Návštěvníci si dále budou moci vyzkoušet slideboardy, na kterých trénují profesionální hokejisté.

* vstupenku je nutné předložit na pokladnách TESLA ARENY, poté zákazníci dostanou volnou vstupenku
** volnou vstupenku lze vyzvednout na pokladnách TESLA ARENY (na akci jsou zvány všechny základní a střední školy v Praze - přihlášky na skoly@hcsparta.cz
*** jednotná cena, která platí i pro držitele permanentních karet, pokud nesplňují podmínku viz. výše

SPARTA vs. RANGERS

Následující den ve čtvrtek 29. září 2011 od 19:00 hod. tým Rangers nastoupí proti pražské Spartě. Exhibiční utkání, které Rangers v Praze odehrají před evropským startem nového ročníku NHL, bude velkým svátkem pro všechny příznivce hokeje. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji klubu HC SPARTA PRAHA nebo v síti Ticketportal.

Vyzkoušej si tvrdost své střely během zápasu s NYR a vyhraj 3D televizi od společnosti LG!

Pravidla soutěže:
Od otevření haly (1,5 hod před začátkem zápasu) až do konce 1. třetiny bude probíhat kvalifikace, kdy si každý z fanoušků může vystřelit a jeho výkon bude zaznamenán. Po konci 1. přestávky budou vybráni 3 nejlepší soutěžící z kvalifikace, kteří se zúčastní velkého finále na ledové ploše o 3D televizi LG