3. 12. 2013 HC Sparta

Sparta nastoupí v unikátních retro dresech!

Den sparťana se uskuteční už tuto sobotu, tj. 7. prosince! V rámci celodenního programu budou v holešovické Tipsport areně k vidění i dvě střetnutí s unikátním nádechem. Nejprve v 15 hodin nastoupí sparťanský all star tým proti výběru legend ruského hokeje. V 19.30 pak v extraligovém souboji změří síly domácí tým s obhájcem titulu z Plzně. Sparťané v obou případech nastoupí ve speciální sadě dresů, které budou kopií historických svetrů z první poloviny minulého století. Ty ze zápasu legend si budou moci fanoušci hned odpoledne vydražit v aukci přimo na stadionu!

Aukce hraných dresů přímo v hale hned po utkání legend!

Do programu celodenní akce s názvem Den sparťana, která se koná již tuto sobotu v holešovické Tipsport areně, je zařazena také jedna z mnoha událostí pro obdivovatele nejen sparťanské historie a sběratele hokejových relikvií. Bezprostředně po utkání legend, jenž má úvodní buly naplánováno na 15. hodinu, proběhne v útrobách arény aukce hraných sparťanských retro dresů právě z duelu legend. Zároveň bude probíhat autogramiáda kompletního mužstva, a tak si případní dražitelé mohou hned nechat dres podepsat. Po celý den bude platit jednotné vstupné jako na kterýkoliv jiný extraligový zápas. Veškerý dobrovodný program v rámci Dne sparťana je tedy bonusem zdarma pro všechny sparťanské fanoušky. Podoba unikátních retro dresů bude zveřejňena na tiskové konferenci ve čtvrtek po poledni.

Pravidla aukce retro dresů

• aukce se bude konat od 18 do 19 hodin v tělocvičně v útrobách Tipsport areny
  • při vstupu bude nutné složit vratnou zálohu 1 000,- korun (nutnost ze zákonné povinnosti)
  • každý dražitel se bude u vstupu registrovat a uvede, o jaké dresy má zájem
  • již nyní je možné zaslat registraci na mail lehotska@hcsparta.cz
  • každý dres bude personalizovaný s číslem a jménem
  • vyvolávací cena jednoho retro dresu bude 3 000,- korun

Rozhovor s Petrem Břízou: Bude to zcela unikátní zápas!

Předpokládaná sestava týmu legend HC Sparta Praha

• Petr BŘÍZA, Radek TOTH

• Stanislav HAJDUŠEK, Jiří KROČÁK
  • František KUČERA, Pavel ŠREK
  • Josef ŘEZNÍČEK, Martin MAŠKARINEC
  • Jaroslav NEDVĚD, Leo GUDAS
  • Ladislav BENÝŠEK

• Pavel RICHTER, Jiří HRDINA,
    David VOLEK
  • Pavel GROSS, Jaromír KVERKA,
    Petr HRBEK
  • Pavel GEFFERT, Martin HOSTÁK,
    Luboš PÁZLER
  • Richard ŽEMLIČKA, Patrik MARTINEC,
    Jiří ZELENKA
  • Michal SIVEK, Lubomír PĚNIČKA,
    Andrej POTAJČUK

• Trenéři: Luděk Bukač, František Výborný, Jan "Gusta" Havel

Den sparťana – 7. prosince, Tipsport arena Praha

MLÁDEŽNICKÝ TURNAJ (11.00)
    1. třídy - Letci Letňany, Slavia Praha, Sparta Praha, Hvězda Praha, Zbraslav, Kobra Praha

UTKÁNÍ VETERÁNŮ (15.00)
    HC Sparta Praha – GAZPROM
    (Bříza, Hrdina, Žemlička, Zelenka a další vs. Kamenskij, Žamnov, Medveděv, Antipin a další)

PROMÍTÁNÍ DOKUMENTU O SPARTĚ (17.45 - 18.40)
    Dokument ČT Sport o historii hokejové Sparty - na centrální kostce v aréně

AUKCE DRESŮ A AUTOGRAMIÁDA LEGEND (18.00 - 19.00)
    V útrobách Tipsport areny proběhne bezprostředně po utkání veteránů autogramiáda kompletního sparťanského týmu legend a vybraných hráčů ruského mužstva. Na stejném místě bude možnost zapojit se i do aukce unikátních retro dresů z odpoledního střetnutí.

HC SPARTA PRAHA - HC ŠKODA PLZEŇ (19.30)
    Utkání 29. kola Tipsport extraligy ledního hokeje

Hon na Třinec pokračuje v Karlových Varech!

Vrána: Cítím tu důvěru a hokej mě zase baví

VIDEO: Sestřih z vítězství nad Litvínovem

Pech: U prvního gólu mě to trefilo do zadku