3. 12. 2013 HC Sparta

Sparta nastoupí v unikátních retro dresech!

Den sparťana se uskuteční už tuto sobotu, tj. 7. prosince! V rámci celodenního programu budou v holešovické Tipsport areně k vidění i dvě střetnutí s unikátním nádechem. Nejprve v 15 hodin nastoupí sparťanský all star tým proti výběru legend ruského hokeje. V 19.30 pak v extraligovém souboji změří síly domácí tým s obhájcem titulu z Plzně. Sparťané v obou případech nastoupí ve speciální sadě dresů, které budou kopií historických svetrů z první poloviny minulého století. Ty ze zápasu legend si budou moci fanoušci hned odpoledne vydražit v aukci přimo na stadionu!

Aukce hraných dresů přímo v hale hned po utkání legend!

Do programu celodenní akce s názvem Den sparťana, která se koná již tuto sobotu v holešovické Tipsport areně, je zařazena také jedna z mnoha událostí pro obdivovatele nejen sparťanské historie a sběratele hokejových relikvií. Bezprostředně po utkání legend, jenž má úvodní buly naplánováno na 15. hodinu, proběhne v útrobách arény aukce hraných sparťanských retro dresů právě z duelu legend. Zároveň bude probíhat autogramiáda kompletního mužstva, a tak si případní dražitelé mohou hned nechat dres podepsat. Po celý den bude platit jednotné vstupné jako na kterýkoliv jiný extraligový zápas. Veškerý dobrovodný program v rámci Dne sparťana je tedy bonusem zdarma pro všechny sparťanské fanoušky. Podoba unikátních retro dresů bude zveřejňena na tiskové konferenci ve čtvrtek po poledni.

Pravidla aukce retro dresů

• aukce se bude konat od 18 do 19 hodin v tělocvičně v útrobách Tipsport areny
  • při vstupu bude nutné složit vratnou zálohu 1 000,- korun (nutnost ze zákonné povinnosti)
  • každý dražitel se bude u vstupu registrovat a uvede, o jaké dresy má zájem
  • již nyní je možné zaslat registraci na mail lehotska@hcsparta.cz
  • každý dres bude personalizovaný s číslem a jménem
  • vyvolávací cena jednoho retro dresu bude 3 000,- korun

Rozhovor s Petrem Břízou: Bude to zcela unikátní zápas!

Předpokládaná sestava týmu legend HC Sparta Praha

• Petr BŘÍZA, Radek TOTH