23. 11. 2014 HC Sparta

Sparta 5. prosince s Plzní ve speciálních dresech ke 111. výročí klubu

Po úspěšných oslavách 110 let se hokejová Sparta rozhodla každoročně začátkem prosince výročí založení klubu uctít zápasem ve speciálních dresech. Letos sparťané oslaví výročí 5. prosince a fanoušci se mohou těšit na speciální dres. Zakoupit tyto speciální dresy budou moci fanoušci už při samotném utkání v podobě limitované edice „AUTHENTIC“.

Vyrobeno bylo symbolicky pouze 111 dresů Tomáše Rolinka a 111 kusů Jaroslava Hlinky. Každý z nich má svoje „sériové číslo“, a dá se tak čekat velký zájem o určitá magická čísla – např. o 17 u Jaroslava Hlinky a 60 u Tomáše Rolinka. Žádný správný sparťan by si tak neměl zápas 5. prosince nechat ujít, limitovaná edice se totiž bude prodávat nejprve pouze v Tipsport areně.

Dresy ze série AUTHENTIC budou ve speciální ozdobné krabičce, obsahovat budou certifikát podepsaný hráčem a i díky tomu jasně aspirují na ideální sparťanský vánoční dárek.