2. 12. 2009 Radek Papáček

AUKCE DRESŮ: Sparťanská krev

Speciální rudé dresy věnované projektu SPARŤANSKÁ KREV, v nichž hokejisté Sparty odehráli extraligové utkání s Pardubicemi, jsou v charitativní aukci! Unikátní sada dresů obsahuje 25 trikotů, ze kterých můžete vybírat! Výtěžek dražby poputuje na podporu dárcovství krve.

AUKCE DRESŮ

SPARŤANSKÁ KREV
Obránce Jan Hanzlík v dresu Sparťanská krev. Unikátní sada dresů je nyní v charitativní aukci.

Jedná se skutečně o unikátní sadů originál zápasových dresů, ve kterých hokejisté Sparty odehráli jediné utkání. Domácí zápas s Pardubicemi uskutečněný 1. prosince 2009 byl věnovaný charitativnímu projektu Sparťanský krev a aukce limitovaných dresů je jejím vyvrcholením.

Dražbou dresu s označením Sparťanská krev tak můžete získat cenný sběratelský artefakt a navíc přispět na záchranu lidských životů. Ke všem dresům je přiložen certifikát pravosti podepsaný samotným hráčem, který v dresu utkání odehrál.

Aukce probíhá od středy 2. prosince 2009 14:00 hod. do úterý 15. prosince 2009 16:00 hod. Výtěžek dražby bude slavnostně předán zástupcům transfuzního oddělení Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze v měsíci lednu 2010 před jedním z domácích utkání HC Sparta Praha.

Vydražte si svůj vybraný dres!

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ HC Sparta Praha - HC Eaton Pardubice

O dresu Sparťanská krev

Dres SPARŤANSKÁ KREV je vyrobený v moderním raglánovém střihu ze 17 různých dílů + našitý SET-STAMP + 3 nášivky + našitá čísla a písmena jmenovek.Základní materiál pro tento dres byl vybrán hladký 100% polyester - 250g/m2, v bocích a podpaží dresu je všitá ventilace z mikroporézní látky. Průkrčník je vyrobený se šněrováním, jako u originálních zápasových dresů. Všechny švy na dresu jsou zpevněny dvojitým prošitím.

Čísla na zádech a písmena jmenovek jsou našité. Na hrudi dresu vyniká nášivka hlavního loga SPARŤANSKÁ KREV v kruhovém tvaru o průměru 30cm. Tato nášivka byla vyrobena kombinací dvou technologií, sublimačního tisku a výšivky, na kterou bylo třeba použít 30 000 stehů. Na obou rukávech jsou umístěné nášivky loga JSMESPARTA, které jsou vyráběné stejnou technologií a pro výrobu každého loga bylo použito 14 000 stehů. Samozřejmostí je označení každého dresu originálním SET-STAMPEM s logem SPARŤANSKÁ KREV a jménem a číslem hráče.

Originální zápasový dres SPARŤANSKÁ KREV si můžete prohlédnout v kamenném obchodě Fanshopu, TESLA ARENA, vchod. č. 32.