3. 5. 2010 Klub

Bowlingový turnaj fanoušků a hráčů!

Chcete vidět hokejisty Sparty a nové tváře v kádru pro příští sezonu také během letní přestávky? Chcete s nimi změřit síly v kuželkách, popovídat si s nimi a parádně se navíc u toho občerstvit?

Pak neváhejte a zúčastněte se IV. ročníku již tradičního bowlingového turnaje „Sparťanská kuželka“. Tímto Vás na něj srdečně zveme.

Přijďte a společně zjistíme, kdo na Spartě nejlépe koulí!

Kdy? Ve středu 12. května 2010 od 19:00.
Kde? Planet Bowling, Nákupní galerie Nové Butovice
Pro koho? Pro všechny majitele permanentek sezony 2009/2010 (Zlatá karta, Rudá karta, Sparťánek, Sparťan junior, Dámská jízda, Klub 300).
O co? To se musíte nechat překvapit, ale zajisté Vás netradiční ceny překvapí.

Tak co vy na to? Vaše přihlášky na turnaj posílejte do 7. května 2010 na e-mailovou adresu marketing@hcsparta.cz. Do e-mailu prosím napište Vaše jméno, příjmení, číslo permanentky a zda přijdete jako hráč nebo jen jako fanoušek. Z kapacitních důvodů je turnaj omezen pro prvních 50 přihlášených.

Těšíme se na Vás!