28. 8. 2012 HC Sparta

Celý týden můžete získat permici zdarma!

Již příští úterý proběhne slavnostní zahájení sezony, v jehož rámci se mohou fanoušci těšit na představení posil, autogramiádu všech hráčů i trenérů a také velké finále soutěže v přesnosti střelby. Tu budou kromě všech přítomných sledovat bedlivě hlavně ti, kdož v právě probíhajícím týdnu využijí akce, kterou Sparta připravila. Každý, kdo si přijde koupit permanentku, má šanci, že mu příští týden některý z hráčů vystřílí vrácení peněz. Vybraní šťastlivci tak budou mít permici zadarmo!

Prodej zvýhodněných permic skončil na konci července, nepropásněte tedy nyní skvělou šanci to napravit. Jedná se o poslední výhodnou příležitost získat permanentku, jejichž prodej bude ukončen 28. září. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci, kteří si již sezonní vstupenky zakoupili s předstihem. Tito získají díky fanouškovské akci unikátní možnost vybavit se do sezony produkty ze sparťanského fanshopu dle svého výběru. Pokud si obdobně v uvedeném období od 27. do 31. srpna nakoupí ve fanshopu a určí k tomu správně vítězného hráče ve střelbě na přesnost, získají peněžní hodnotu svého předchozího nákupu nazpět.

„Věřím, že se tahle akce ujme. Je to zajímavý nápad,“ svěřuje se kouč Richard Žemlička. On bude jedním z osmi borců, kteří mohou příští úterý vystřílet fanouškům permanentky zdarma. „Jsem na to zvědavý. Věřím, že přijde hodně lidí, které tahle akce bude zajímat, a večer si užijí,“ dodává trenér. Fanoušci mohou při nákupu permanentky v tomto týdnu vložit své naděje i do jednoho z dalších sedmi hráčů, kterými jsou obránci Milam s Vallinem a útočníci Hlinka, Lapšanský, Pacovský, Tenkrát a Ton.

„V zámoří jsou podobné akce zvykem, kluby se snaží nabízet fanouškům možnost prožít něco zajímavého se svým oblíbeným týmem,“ říká obránce David Kočí. „Každý klub potřebuje příznivce a snaží se je různými způsoby nalákat do své arény. Věřím, že tahle akce může pomoci,“ tvrdí Kočí.

Velké finále akce se uskuteční v úterý 4. září přímo na ledové ploše Tipsport Arény. Kromě permanentkářů jsou zváni i všichni ostatní fanoušci. Kromě samotné dovednostní soutěže se mohou těšit na zahájení nadcházející sezony, představení týmu pro nový ročník, autogramiádu všech hráčů a další doprovodné aktivity.

..:: Podrobnosti o soutěži, včetně pravidel ::..