30. 7. 2008 Jaroslav Vyskočil

Chcete psát pro www.hcsparta.cz?

Máte rádi Spartu? Máte přehled o hokejové dění v České republice? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na Spartu na hokej a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná Vy právě tím, koho hledáme!

Server www.hcsparta.cz rozšiřuje redakční tým a z toho důvodu hledá redaktora. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu. Novému členu redakce www.hcsparta.cz nabízíme zajímavý přivýdělek v rámci dynamicky se rozvíjecí firmy eSports.cz, akreditaci na všechny zápasy Sparty a ojedinělou příležitost kontaktu s hráči A týmu!

Hlavní náplní práce bude redaktorská činnost související s extraligovými zápasy A týmu HC Sparta, zejména zpravodajství ze zápasů a rozhovory s hráči.

Zájemci, pište svoje přihlášky na email kubanek@hcsparta.cz!