11. 2. 2018 HC Sparta

Čtrnáct hokejových klubů, čtrnáct osudů

​Pojišťovna Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, už působí na českém trhu 25 let a toto výročí slaví tak, že skrze svoji nadaci pomáhá těm, kteří měli v životě méně štěstí a bojují s nepříznivým osudem. A každý z vás bude mít možnost se zapojit. Stačí přijít podpořit Spartu na poslední domácí zápas základní části proti Mladé Boleslavi. Pojišťovna Generali za každého fanouška na tomto zápase věnuje 25 Kč. Celou částku poté obdrží Jaroslav Zářecký, kterého vybral náš klub.

Jaroslav Zářecký v mládí hrával hokej a mezi jeho dobré kamarády patří Jiří Černoch, v roce 2014 ale při nehodě na motorce ochrnul od pasu dolů. Díky rehabilitacím, podpoře okolí a usilovné práci už však dokáže chodit s pomocí francouzských holí, vrátil se ke studiu a rád by se nyní vrátil i k lyžování. Výtěžek z této akce by tak použil na další rehabilitace a nákup monoski, díky které by se i se svým handicapem mohl vrátit na svah. Doufáme, že se nás sejde na tribunách co nejvíc a vybraná částka bude co nejvyšší!