28. 11. 2014 HC Sparta

Dárci krve se mohou podívat do šatny

Nedělní zápas proti Třinci, který se hraje od 17:00 hodin, je věnován osmému ročníku akce Sparťanská krev. Všichni dárci mají na toto utkání vstup zdarma. Dalším bonusem je možnost navštívit před zápasem sparťanskou šatnu.

Tato prohlídka by se uskutečnila v neděli 30. listopadu ve 14:00 hodin. Druhou variantou je vidět šatnu během předzápasového rozbruslení v 16:20 hodin a podívat se několik minut před utkáním i na střídačku přímo k ledové ploše. Pro obě prohlídky je potřeba se nejdříve registrovat na e-mailu: vones@hcsparta.cz.

Upozorňujeme, že kapacita je omezená a registrace platí až po jejím potvrzení z uvedeného e-mailu, kde se zájemci dozví veškeré podrobnosti. Čas prohlídky se může v případě velkého zájmu změnit. Nezapomeňte do zprávy uvést, jaká varianta prohlídky by Vám vyhovovala více, jméno a telefon.