31. 3. 2015 HC Sparta

Doprovodný program středečního zápasu

Semifinálová série s Oceláři Třinec se přesouvá na pražský led, kde sparťané svého soka poprvé hostí ve středu 1. dubna od 18:20 hodin. A před zápasem i v jeho průběhu se můžete těšit na bohatý doprovodný program! Čeká vás totiž soutěž o lístky na pražské MS v hokeji s Raiffeisenbank či speciální fotokoutek pod východní tribunou, ve kterém se budete moci vyfotit ve speciální helmě, a stát se tak součástí kampaně "Máme to před sebou". Tak dorazte včas, ať si vychutnáte kompletní doprovodný program včetně předzápasové show s videomappingem.

Na co se můžete ve středu těšit:

• tleskátka od Letuška.cz
  • soutěž o lístky na MS s Raiffeisenbank (více ZDE)
  • soutěž o sekačku a další hodnotné ceny s firmou Bauhaus
  • střelba triček od Letuška.cz a Raiffeisenbank

Zábavná zóna pod východní tribunou:

• fotokoutek, ve kterém se můžete vyfotit ve speciální helmě ke kampani "Máme to před sebou", své fotografie najdete na sparťanském Facebooku, nebo si je můžete odnést domů v tištěné podobě za symbolických 20 Kč
  • čtyři Xboxy, na kterých si můžete zahrát hokej, fotbal či závody aut
  • stánek s cukrovou vatou
  • Tapi tea stánek

Partnerem utkání je Letuška.cz: