9. 10. 2010 Klub

Dvě Sparty za cenu jedné!

Jděte se Spartou na Spartu! Podpořte během dvou dnů sparťanské sestřičky za cenu jedné!

TYGR USSURIJSKÝ
Přijďte na hokej s Libercem! Kromě Bílých Tygrů na ledě uvidíte pravou největší kočkovitou šelmu tygra ussurijského na vlastní oči také před TESLA ARENOU!

Každý, kdo si koupí lístek na zápas HC Sparta Praha - HC Bílí Tygři Liberec, získává možnost jít druhý den ZDARMA na fotbalový zápas AC Sparta Praha - FK Teplice.

Přijďte na hokej s Libercem! Kromě Bílých Tygrů na ledě uvidíte pravou největší kočkovitou šelmu tygra ussurijského na vlastní oči před TESLA ARENOU!

Vstupenky z hokeje lze vyměnit na pokladnách AC Sparta Praha č. 1-4 v den utkání a to již tři hodiny před výkopem. Platí i pro držitele permanentek HC Sparta Praha. Neplatí pro sektor hostí.

HC Sparta Praha - HC Bílí Tygři Liberec
pátek 15. října od 18:00 hod. v TESLA ARENĚ

AC Sparta Praha - FK Teplice
sobota 16. října od 18:20 hod. v GENERALI Areně na Letné

ARABELA sportovní agentura v.o.s. - Nabízíme servis pro Vaši oslavu, dětský den, firemní akci, prezentaci apod.

Za nákup ve Fanshopu lístky na Chinaski!

Chcete si užít koncert české skupiny Chinaski? Tak neváhejte a nakupujte sparťanské fanouškovské předměty a volné vstupenky mohou být Vaše. Při nákupu nad 500 Kč získáte 1 volnou vstupenku, pokud utratíte 1000 Kč získáte vstupenky dvě.

Nakupovat můžete ve fanshopu HC Sparta v TESLA ARENĚ, hlavní vchod č. 32, nebo na e-shopu http://fanshop.hcsparta.cz/

Akce platí do vyprodání, kapacita je omezená.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila