27. 11. 2017 HC Sparta

Generali přináší Smybox i soutěž o auto

Chcete si domů z hokejového zápasu kromě zážitků odnést i něco na památku? Pojištovna Generali i k nám přiveze fotokoutek Smybox, kde si můžete s dalšími fanoušky a kamarády pořídit bláznivé fotky. A kromě toho se můžete zapojit i do soutěže o Fiat 500X a další italské ceny!

Fotografie ze Smyboxů jsou v poslední době hitem sportovních i společenských akcí, a proto pojištovna Generali přináší tuhle zábavu i fanouškům extraligového hokeje! I my v Praze si tak budeme moct domů odnést vtipné fotky, Smybox do O2 areny dorazí už 5. prosince na zápas s Vítkovicemi.

To ale není všechno, Pojištovna Generali totiž fanouškům přináší i soutěž o designové italské ceny, kterým vévodí Fiat 500X! Ve hře jsou i ikonické skútry Piaggio a prověřené kávovary De´Longhi. Soutěže se mohou zúčastnit stávající i budoucí klienti Generali. Více informací pro vás budou mít hostesky u Smyboxů, nebo se můžete podívat přímo na www.vyhrajtesgenerali.cz.

Tak nezapomeňte a přijďte si během zápasu s Vítkovicemi pro fotky i informace o tom, jak se do soutěže zapojit!