15. 6. 2017 HC Sparta

Hledáme fanouškovské generace sparťanů

Chodíte fandit se svými dětmi, rodiči nebo dokonce prarodiči? Podporujete Spartu už po několik generací? Pokud ano, váš příběh nás zajímá! Pro sezonní kampaň na ročník 2017/2018 hledáme sparťanské fanoušky, kteří podporují svůj klub po několik generací. Své rodinné sparťanské příběhy společně s vaší společnou fotkou zasílejte na e-mail marketing@hcsparta.cz.

Tři nejlepší příběhy sparťanských generací podle hlasování fanoušků budou oceněny cenou v podobě permanentek na sezonu 2017/2018 a osobního pozápasového setkání s hráči A-týmu. Pro účast v soutěži je nutné zaslat společnou fotografii, vaše jména, kontakt a váš sparťanský rodinný příběh. Zasláním fotografie souhlasíte s jejím uveřejněním na sociálních sítích společně s vašimi křestními jmény.

Michálek: Na osobní statistiky koukat nebudu

Přichází zkušený obránce Zbyněk Michálek!

JIH - SPA 4:2 - Po třech výhrách prohra s nováčkem

Třízápasový listopadový balíček je v prodeji