2. 8. 2015 HC Sparta

Informace o přípravném derby se Slavií

V úterý 1. září od 18:30 hodin odehraje Sparta v rámci přípravy na nadcházející sezonu prestižní derby se Slavií, které bude na nějakou dobu posledním střetnutím v holešovické Tipsport areně. U souboje s tradičním pražským rivalem proto nesmí žádný správný sparťan chybět! Navíc jde vzhledem k sestupu sešívaných do první ligy o jediný atraktivní souboj pražských "S" v sezoně 2015/2016.

Na tento duel bylo nastaveno jednotné vstupné 50 Kč, vstupenky se ale prodávají na konkrétní sedadla. Pro děti do 145 cm je pak vstupenka za 20 Kč. Majitelé permanentních karet a držitelé balíčku na zápasy CHL s Hamarem a Ženevou mají vstup zdarma, je však nutné, aby si vyzvedli nulovou vstupenku na Zákaznickém centru Tipsport areny. Vstupenku je nutné vyzvednout kdykoliv do úvodního buly zápasu, vstup na permanentku nebude možný.

"Jedná se o jediné derby sezony a zároveň na nějakou dobu poslední zápas Sparty v Tipsport areně. I přes velkou atraktivitu a určitý mezník v historii Sparty jsme na tento zápas nastavili jednotnou symbolickou cenu 50 Kč za vstupenku. Chceme tak umožnit opravdu všem sparťanům povzbudit svůj tým v tradičním souboji," komentuje nastavení Jan Kryšpín, marketingový ředitel SHP.

Majitelé permanentních vstupenek z minulé sezony 2014/2015, kteří zároveň vlastní již také permanentku do O2 areny na ročník následující, budou mít přednostně přidělována svá původní místa, či místa jim co nejpodobnější. Předprodej vstupenek na souboj se Slavií začne v pondělí 3. srpna v prodejní síti Ticketportal.

Kalendář zápasů Sparty v CHL a přípravě:

• 6. srpna: Sparta - Liberec (Tipsport arena, 17:30)
  • 14. srpna: Ingolstadt - Sparta (Dolomiten Cup Neumarkt)
  • 16. srpna: finále / zápas o třetí místo (Dolomiten Cup Neumarkt)
  • 20. srpna: Hamar - Sparta (CHL, 19:00)
  • 22. srpna: Ženeva - Sparta (CHL, 19:45)
  • 28. srpna: Sparta - Hamar (CHL, O2 arena, 18:30)
  • 1. září: Sparta - Slavia (Tipsport arena, 18:30)
  • 5. září: Sparta - Ženeva (CHL, O2 arena, 15:30)

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila