21. 9. 2014 HC Sparta

Jedinečná soutěž o party na Spartě pro děti

Už příští neděli 28. září sehrají sparťané v Tipsport areně utkání, které bude patřit zejména dětem. Duel 7. kola Tipsport extraligy odstartuje už v 15:00, aby si ho mohly užít i rodiny s malými dětmi, můžete se těšit i na bohatý doprovodný program. Navíc si děti mohou zasoutěžit a v případě výhry si užít zápas Sparty jako v bavlnce.

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je sledovat zápas Sparty ve speciálním Party boxu? Nyní máte možnost! Pro děti a mládež do 18 let vyhlašujeme soutěž, jejíž výherce si spolu se čtyřmi svými kamarády bude moci zápas s Olomoucí vychutnat právě v Party boxu s kapacitou pět osob. Stačí nám na mail marketing@hcsparta.cz napsat krátký text o tom, proč byste měli jít do Party boxu právě vy. Uzávěrka soutěže je v pátek 26. září v 8:00 hodin.

Děti do 145 cm mohou soutěžit! I ony mohou vyhrát pro svou rodinu zápas v Party boxu. Stačí přinést do čtvrtka 25. září do 17:30 hodin na Zákaznické centrum v Tipsport areně (otevřeno každý všední den od 13:00 do 17:30) obrázek se sparťanskou tematikou. Nezapomeňte na něj uvést své jméno, adresu a telefon! Sami sparťanští hráči totiž vyberou nejpovedenější obrázek, jehož autor či autorka se může těšit právě na zápas v Party boxu se svými nejbližšími! Každý, kdo obrázek přinese, navíc automaticky získá dětskou vstupenku na nedělní zápas zdarma. Obrázky, za které děti obdrží vstupenku zdarma, je možné přinést i v neděli před zápasem na pokladny Tipsport areny, které budou otevřeny od 11:00 hodin.

Co je Party na Spartě?

Chcete na Spartě oslavit narozeniny nebo se sejít s přáteli, ale nechcete čekat fronty na občerstvení a toužíte po soukromí? Právě pro vás je tu speciální nabídka Party na Spartě! Můžete si užít hokej i občerstvení ve vlastním boxu pro 5 až 10 osob, kde vás bude po celou dobu utkání obsluhovat naše hosteska. Nabídka platí jak na ligové zápasy, tak na domácí zápasy v Champions Hockey League.

V balíčku je obsaženo:

• vstupenka na utkání do uzavřeného boxu
  • 3 x pivo 0,5 l (pouze pro plnoleté!) nebo 3 x nealko nápoj 0,5 l dle aktuální nabídky
  • obsluha hostesky po dobu utkání

Dle velikosti skupiny do balíčku patří také KFC Sparta menu, vybírat můžete ze tří variant. Při počtu 5 až 6 osob jsou součástí balíčku dva ks menu, při 7 až 8 osobách čtyři ks menu a při 9 až 10 pět ks menu.

• 1.) Hot Wings kyblík (30x Hot Wings + kyblík hranolků)
  • 2.) 11x Strips + 11x Hot Wings + kyblík hranolků
  • 3.) Sparta kyblík (4x Strips, 4x Hot Wings + 2x porce kuřete + kyblík hranolků)