25. 8. 2009 Redakce

Jednorázové vstupné ještě během prvního týdne v září

Ani přes léto Sparta nezahálí a zkvalitňuje servis pro své fanoušky! Na novou sezónu přichází vyzbrojena novými pokladnami, které budou odpovídat moderním standardům a požadavkům.

Pokladny budou nově rozšířeny na 10 prodejních míst vybavených mikrofonovými komunikačními porty, což umožní rychlejší a pohodlnější odbavení při nákupu vstupenek. Zbrusu nové pokladny si můžete vyzkoušet hned při prvním domácím extraligovém utkání 11. září s Pardubicemi.

Vzhledem k omezení prodejního místa bude pro zrychlení prodeje vstupenek na utkání finále Tipsport cupu 1. září a přátelské utkání se Slovanem Bratislava 3. září zachována forma prodeje z předchozích zápasů, tedy jednorázové vstupné a nečíslované sezení. Vstupenky za cenu 100 Kč bude možné zakoupit na oba zápasy již v pondělí 31. srpna v Zákaznickém centru. Otevírací doba Zákaznického centra každý všední den od 13:00 do 17:30. Přímo před utkáním pak budou vstupenky k dostání ve vchodu č. 27 u vstupu do arény. Permanentkáři mají vstup zdarma.