13. 7. 2015 HC Sparta

Kouč Jandač asistentem u reprezentace

Sparťanský hlavní kouč Josef Jandač bude v nadcházející sezoně 2015/2016 působit jako asistent u české hokejové reprezentace! Trenér národního týmu Vladimír Vůjtek starší si ho vybral do svého týmu společně s dalšími dvěma asistenty - třineckým Jiřím Kalousem a plzeňským Jaroslavem Špačkem.

"Sparta od začátku podporovala působení Josefa Jandače u národního týmu," kvituje Petr Bříza, předseda představenstva HC Sparta Praha. Zároveň ujišťuje, že Jandačovo angažmá nijak neovlivní jeho práci v klubu. "U asistentů národního týmu platí, že na prvním místě je plnění klubových povinností. Proto jsou tři, aby si úkoly rozdělili a nikterak nebyla narušena jejich práce v domovském klubu,"vysvětluje Bříza.

Josef Jandač již u národního týmu úspěšně působil v sezonách 2008/2009 a 2009/2010. V roce 2010 byl asistentem kouče Vladimíra Růžičky na zlatém šampionátu ve Vídni.