6. 3. 2001 MiG

Martinec přišel o prvenství v produktivitě

Znojemskému Uramovi připsali rozhodující asistenci až po zápase. Marek Uram zvítězil s 57 body za 26 gólů a 31 asistencí v kanadském bodování hokejové extraligy. Jeho vítězství je ovšem poznamenáno tím, že mu byla druhá přihrávka u gólu domácích v prodloužení připsána až dodatečně po skončení zápasu.
Patrik Martinec, který si v zápase s Pardubicemi připsal dvě asistence a dokázal tak o bod předstihnout znojemského Urama, kterému se počítala v momentě skončení zápasu jediná přihrávka, tak skončil nakonec se stejným počtem bodů (22 gólů, 35 asistencí) na druhém místě. Třetí příčku obsadil litvínovský Reichel před Pucherem ze Znojma a Tomíkem z Varů. Mezi prvními pěti hráči v produktivitě jsou poprvé v historii extraligy tři cizinci.