3. 9. 2009 Lucie Strouhová

Na Slovan s mládím

V generálce na extraligu dostanou příležitost především mladí hokejisté. Trenér Hynek tak po náročné porci zápasů rychle po sobě jdoucích nechává krátce před extraligou odpočinout své opory. Utkání se Slovanem Bratislava začíná již dnes v 18:00.

Náročný turnaj v Salzburku a o dva dny později finále letního poháru, takový byl program pražské Sparty. Trenéři Holešovických ve čtyřech zápasech během pěti dnů nechali hrát to nejlepší, co mají pro blížící se ročník k dispozici.

Necelý týden před startem nového extraligového ročníku čeká Spartu generálka se Slovanem Bratislava. Ve čtvrtečním zápase se divákům představí především naděje pražského velkoklubu.

Většina hokejistů už trénovala na farmě v Berouně, nyní budou mít jednu z posledních příležitostí přesvědčit kouče o svých kvalitách. V brance bude Přikryl, vzadu nejvíce zkušeností nasbíral Hudec a útok potáhnou Podlešák s Netíkem. Všichni tři hokejisté se rozehrávají po zranění.

Zbytek dnešní sestavy se skládá z talentovaných mladíků, kteří dostali šanci se předvést především v začátcích zápasové přípravy.

Sestava Sparty pro utkání se Slovanem Bratislava:
Přikryl – Mrázek, Vojta, Bolf, Cunik, Hudec, Vošmik – Podlešák, Hrdel, Koreis –Netík, Krätzer, Látal – Hromas, Luňák, Tůma – Mrňa.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila