24. 2. 2014 Fanshop

Nové kolekce ve sparťanském fanshopu

Play off se blíží! Na vyřazovací boje se připravují nejen hráči, ale také sparťanský fanshop, který už nyní zařadil do prodeje řadu novinek a exkluzivních suvenýrů, které by neměly chybět ve sbírce žádného správného sparťana či sparťanky. Vybírat můžete z nové kolekce "Sparta one nine 03", speciální edice k překonání historického klubového rekordu v počtu kanadských bodů, na které dosáhl Petr Ton, či z unikátních ručně vyráběných sparťanských půllitrů.

V nové kolekci "Sparta one nine 03", která se inspiruje výročím 110 let od založení klubu, najdete dámská, pánská i dětská trička či stylovou pánskou mikinu s kapucí. U triček navíc nabízíme možnost personalizace.

Tričko dámské "Sparta one nine 03"
- cena 399 Kč
Tričko dětské "Sparta one nine 03"
- cena 390 Kč
Tričko pánské "Sparta one nine 03"
- cena 399 Kč
Mikina pánská "Sparta one nine 03"
- cena 1290 Kč

Speciální edici merchandisingu si vysloužil svým překonáním historického klubového rekordu v počtu kanadských bodů útočník Petr Ton. Ten v duelu s Kladnem dosáhl na 566. bod v dresu Sparty, čímž předstihl Richarda Žemličku a stal se nejproduktivnějším hráčem klubové historie. Ve fanshopu si tak můžete zakoupit speciální puk a hrnek s motivem nového klubového rekordmana, v nabídce je i 15 kusů limitované kolekce speciálních půllitrů, které budou označeny unikátními čísly.

Puk Petr Ton - cena 120 Kč Hrnek Petr Ton - cena 170 Kč
Půllitr Petr Ton limitovaná edice - cena 649 Kč

Ze stejné sklářské dílny z městečka nedaleko Nového Boru pocházejí kromě půllitru z edice Petra Tona i další sparťanské produkty. Jedná se o další dva sparťanské půllitry, které si můžete nechat personalizovat prostřednictvím vlastního jména a čísla, a také o whiskey skleničku. Veškeré práce na těchto výrobcích byly provedeny ručně, nikoliv pomocí šablon, nebo strojů! Jedná se tedy o mnohem náročnější a kvalitnější opracování oproti běžnému pískování a každý kus zaručuje originalitu.

Půllitr s barevným pískováním - cena 499 Kč Půllitr s pískovaným logem - cena 299 Kč
Exkluzivní whiskey sklenička - cena 329 Kč