16. 9. 2002 Redakce

Od nové sezóny můžete sledovat minutové reportáže

Několik novinek jsme připravili od nové sezóny na oficiálních stránkách HC Sparta. Nejvíce naši čtenáři zřejmě ocení on-line přenosy, které by měly zahájit koncem září. Z domácích zápasů budeme přinášet v reálném čase informace o průběhu zápasu. Z řady venkovních duelů zase hodláme přinášet obsáhlejší zpravodajství včetně komentářů aktérů utkání. Milovníci statistik zase mohou najít údaje o Spartě až tři sezóny zpět.
V nadcházejícím extraligovém ročníku se budete moci pravděpodobně od konce září během zápasu informovat na www.hcsparta.cz o stavu utkání v on-line zpravodajství. Najdete tu zároveň okamžitý popis všech důležitých momentů na ledě, tedy gólů, šancí, vyloučení, apod. Nezůstane však jen u textu. Po domácím utkání si budete moci přehrát video z některých gólových akcí. Snímky budou ve velikosti kolem 500 kB na jeden soubor, v rozlišení 320 x 240 a formátu divx (5.0.2). Pokud chcete soubory přehrávat, stáhněte si z http://www.divx.com/ příslušný kodek.

Nabídneme vám také kvalitnější fotografie. Stejně jako v minulosti budete mít k nahlédnutí statistiku z utkání a zpracujeme pro vás ohlasy hráčů a trenérů. V sekci "A" mužstvo pak můžete najít výsledky, statistky a tabulky od ročníku 1999-00. Fanoušci Sparty z vzdálenějších konců republiky jistě přivítají možnost zaslání suvenýrů na dobírku. Sortiment a kontakt najdete na stránkách FanClubu. Další přídavky na sebe nenechají dlouho čekat.