16. 4. 2009 Radek Papáček

Pro členy Klubu 300 vstupenky na Fontánu pre Zuzanu!

Jste členem sparťanského Klubu 300? Máme pro Vás jednu z mnoha exkluzivních výhod členství v tomto prestižním klubu. Neváhejte a zajistěte si ZDARMA 2 VIP vstupenky na megakoncert Fontána pre Zuzanu, který se v holešovické TESLA ARENĚ uskuteční ve čtvrtek 28. května 2009 od 19:00 hodin.

Můžete se těšit na 22 největších hitů, které vyrobily z trilogie Fontána pre Zuzanu trhák na Slovensku i v Česku.

Koncertem Vás provede filmová Zuzana – Eva Vejměnková a chybět nebudou ani úryvky oblíbených a v mnoha případech nezapomenutelných filmových dialogů. Účinkují Lucie Bílá, Jožo Ráž, Pavol Habera, Vašo Patejdl, Robo Grigorov, Ibi Maiga, a další hosté.

Rezervace vstupenek

Nenechte si ujít velké množství hitů a jedinečnou show sledujte přímo z klubových sedadel ve VIP prostorech TESLA ARENY. Jste-li členem Klubu 300, neváhejte a 2 ks VIP vstupenek si zarezervujte na emailové adrese predprodej@hcsparta.cz nebo telefonním čísle +420 266 727 443.

Po potvrzené rezervaci budou Vaše VIP vstupenky připraveny k vyzvednutí po předložení permanentky Klubu 300 v Zákaznickém centru HC Sparta Praha, TESLA ARENA, Za Elektrárnou 419, Praha 7. Otevírací doba Zákaznického centra je každý všední den od 13:00 do 17:30 hod. Vyzvedávat si vstupenky bude možné od 1. května 2009. Možnost rezervace je do 30. dubna 2009.

Neváhejte a zarezervujte si lístky včas! Jedná se totiž o limitovanou nabídku z důvodu kapacity VIP prostor.