29. 5. 2013 HC Sparta

První autogramiáda v nové sezoně je tady

Zajímavá zpráva pro všechny sparťanské fanoušky. Blíží se termín první autogramiády se sparťanskými hráči v nové sezoně. O víkendu 8. a 9. června se uskuteční v rámci zajímavých akcí na letišti v Praze – Letňanech. Příznivci holešovického klubu se mohou těšit na Karla Pilaře, Petra Kumstáta, Dominika Pacovského, Tomáše Pöpperleho, Daniela Přibyla a Jana Buchteleho.

Bohatý sobotní program s názvem Aerobatic Freestyle Challenge 2013 bude zahájen už v deset hodin dopoledne a trvat bude až do pozdních odpoledních hodin. Samotná autogramiáda sparťanských hráčů bude probíhat od 11 do 13 hodin a zúčastní se jí trojice Pilař, Kumstát a Pacovský. Protože na sobotní akci se platí vstupné, připravila Sparta pro své fanoušky společně s FanClubem speciální akci v podobě volných vstupenek. Podrobnosti najdete zde.

I nedělní program začíná na Letišti Praha – Letňany již dopoledne. Tentokrát se jedná o akci s názvem Police for People Music Festival 2013, která bude vrcholit vystoupením kapel Sto zvířat, Mandrage či Buty. Autogramiáda sparťanů Tomáš Pöpperleho, Daniela Přibyla a Jana Buchteleho bude probíhat opět od 11 do 13 hodin. Vstup je tentokrát zdarma.

Sobotní i nedělní akce se koná v rámci Sportovního Holdingu Praha a návštěvníci se mohou těšit kromě autogramiády Sparty i na hráče týmu HC Lev Praha či basketbalisty Nymburka. Pro návštěvníky bude v obou dnech připraven také stánek sparťanského fanshopu s klasickou nabídkou i letními novinkami.

Oficiální tisková zpráva:

Autogramiáda hokejových a basketbalových hvězd

Hokej a basketbal patří k nejpopulárnějším sportům a v elitních českých klubech se setkáváme s velkými hvězdami obou sportů. Krátce po skončení sezóny dostanou fanoušci příležitost setkat se se špičkovými hráči tří prvotřídních klubů patřících do Sportovního holdingu Praha – HC Lev Praha, HC Sparta Praha a ČEZ Basketball Nymburk. Autogramiády úspěšných sportovců se uskuteční v mimořádně atraktivním prostředí Letiště Praha Letňany u příležitosti dvou významných událostí.

8. a 9. června zažije Letiště Praha Letňany dva dny nabité bohatým programem. V sobotu protne oblohu nad letištěm Aerobatic Freestyle Challenge 2013 – evropský závod roku v jedné z nejnáročnějších sportovních disciplín, která kombinuje klasickou akrobacii a freestyle létání. Divákům se představí plejáda mistrů světa, včetně českého světového šampióna v disciplíně Unilimited Marka Hyky. V neděli je pak na programu Den policie ČR, jehož součástí bude i hudební festival Police For People, na němž zahrají např. Sto zvířat, Mandrage nebo Buty. Návštěvníky čekají také ukázky činnosti zúčastněných složek (mj. Policie ČR, Městská policie hl. m. Prahy, Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy nebo Zdravotnická záchranná služba). Uvidí např. slaňování z vrtulníku, seskok s padákem, historická policejní vozidla i nejmodernější techniku.

Právě při obou těchto akcích se ve společném stanu Sportovního holdingu Praha koná autogramiáda hokejistů HC Lev Praha a HC Sparta Praha a Basketball Nymburk. Současně jsou připraveny i fan shopy všech tří klubů.

A kdo ze sportovců se na autogramiádách objeví?

Aerobatic Freestyle Challenge 2013
sobota 8. června 2013, Letiště Praha Letňany

• HC Lev Praha – Ondřej Němec, Petr Vrána, Michal Birner a Jakub Krejčík
  • HC Sparta Praha – Karel Pilař, Petr Kumstát, Dominik Pacovský
  • ČEZ Basketball Nymburk – Vojtěch Hruban, Lukáš Palyza, Tomáš Pomikálek
  • Vstup na akci je 190 Kč v předprodeji a 250 Kč na místě.

Den policie ČR
neděle 9. června 2013, Letiště Praha Letňany

• HC Lev Praha – Jiří Hunkes, Jiří Sekáč, Martin Ševc
  • HC Sparta Praha – Tomáš Pöpperle, Daniel Přibyl, Jan Buchtele
  • ČEZ Basketball Nymburk – Vojtěch Hruban, Lukáš Palyza, Tomáš Pomikálek
  • Vstup zdarma
    • Neváhejte a přijďte. Tolik elitních českých sportovců na jednom místě jen tak neuvidíte!

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila