25. 11. 2010 Tereza Velikovská

Radek Smoleňák odpovídal na vaše dotazy

Do pátku 19. listopadu jste se mohli ptát jedné z letošních posil - Radka Smoleňáka. Nyní vám přinášíme odpovědi vaše otázky, ve kterých se dozvíte třeba i to, jaký názor má třiadvacetiletý útočník na fotbalové fanoušky a jak by sestavil TOP 5 hráčů české extraligy.

Radek Smoleňák přišel před letošní sezónou z nižší zámořské soutěže AHL, při svém pobytu na severoamerickém kontinetu nakoukl na několik zápasů i do slavné NHL. Nyní se společně se spoluhráči snaží dostat Spartu z krize a pomoci jí do vyšších pater tabulky.

Radek Smoleňák

Na začátku sezóny ho charakterizovala tvrdá hra do těla, ke které se Smoleňák snaží vrátit: "Cítím na sobě, že to není takové, jaké to bylo na začátku sezóny. Je t moje hra, která je užitečná, a musím se k ní vrátit."

Na Smoleňákovi je vidět, že ho současná situace trápí, ale doufá ve zlepšení: "Všichni jsme doufali, že budeme v jiné pozici, než jsme teď. Máme ale dalších 25 zápasů do konce, sezóna je dlouhá. Když někdo vyhraje základní část, neznamená to, že vyhraje soutěž. Můžete do play off postoupit z desátého místa a vyhrát."

Odpovědi na vaše dotazy naleznete v sekci Ptejte se nebo v následujícím odkazu: ODPOVĚDI RADKA SMOLEŇÁKA