26. 8. 2011 Redakce

Redakční tým webu hcsparta.cz hledá posily!

Máte rádi Spartu? Máte přehled o hokejovém dění v České republice? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na Spartu na hokej a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná Vy právě tím, koho hledáme! Preferujeme studenty střední školy, ale není to podmínkou.

Server www.hcsparta.cz rozšiřuje redakční tým. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu. Posilám nabízíme pestrou atraktivní práci v mladém redaktorském týmu, cenné zkušenosti s mediální prací, přivýdělek v rámci dynamicky se rozvíjecí firmy eSports.cz, akreditaci na všechny zápasy Sparty a v neposlední řadě ojedinělou příležitost kontaktu s hráči A týmu!

Hlavní náplň práce se bude týkat redaktorské činnosti související zpočátku s mládežnickými a poté i extraligovými zápasy HC Sparta Praha, zejména zpravodajství ze zápasů a rozhovory s hráči, případně i textové online přenosy. Nováčkům se dostane odborného zaškolení od stávajících členů redakce.

Zájemci, pište svoje přihlášky na email sparta@esports.cz.