20. 9. 2010 Oliver Sálus

Reportáž z OPENING PARTY

P r a h a - Před prvním domácím utkáním Sparty v letošní sezoně měli všichni její příznivci možnost navštívit velkou OPENING PARTY před TESLA ARENOU. Tato akce, která na Spartě dosud neměla obdoby, začala ve tři hodiny odpoledne a trvala až do začátku utkání s Kladnem.

FOTOGALERIE Z OPENING PARTY

Všichni fanoušci, kteří si našli cestu na prostranství před sparťanským hokejovým stánkem, měli mnoho možností k zabavení. Mezi ně patřily dětské soutěže s hokejovou tématikou, jako klasický duel v hokejovém slalomu, skládání puzzle s portréty sparťanů, střelbě na branku nebo ve zdolávání horolezecké stěny. Za splnění úkolu se dalo získal několik sparťanských žetonů, za které bylo možné "nakoupit" hodnotné ceny ve Sparťanském stanu. Celou akcí provázelo moderátorské duo Kateřina Hrachovcová a Doktor Buben. Na pódiu dále vystoupil bývalý hráč Sparty a nynější zpěvák Miloš Havel, který zazpíval svůj hokejový hit „Přihrávej“.

Sparťanská páka, nový maskot i autogramiáda

Hlavní soutěží nedělního odpoledne byla „Sparťanská páka“. Výherce silové disciplíny, který porazil v pavouku všechny zúčastněné, získal nový sparťanský telefon LG POP. Před halou byly rovněž k dostání hokejové DVD společnosti Telefonica O2, mapující celou loňskou sezonu.

Fanouškům se představil nový sparťanský maskot Sparťák.

Pod pódiem došlo k představení nových oblečků roztleskávaček, a také ke sparťanské módní přehlídce. A konečně, Sparta představila i svého nového maskota, coby bojovníka z Thermopyl. Ten se staral o zabavení těch nejmenších fanoušků. Ve sparťanském červeném stanu byla kromě vyměňování žetonů za sparťanské suvenýry také možnost dostat autogram od útočníka Ondřeje Kratěny, kterého stále trápí zranění.

Budweiser Budvar, sponzor celé akce, zařídil pro všechny zúčastněné pivo zdarma, což sklidilo mezi návštěvníky nadmíru kladnou reakci. Pro prvních dvacet návštěvníků sparťanského fanshopu nakoupivších zboží nad 500,- Kč, byly připraveny trenýrky Styx s logem holešovického klubu.

Podrobnou videoreportáž s rozhovory zúčastněných brzy najdete na sparťanské televizi REDS TV. Závěrem je nutné zmínit, že celá OPENING PARTY na Spartě se povedla, stejně jako utkání, které po jejím skončení následovalo.