25. 5. 2017 HC Sparta

Rodinný den s HC Sparta Praha v Louda Auto

Chcete strávit sparťanský rodinný den plný her a dobrodružství a setkat se při tom s hráči A-týmu? V sobotu 10. června budete mít ideální možnost! V hloubětínském areálu společnosti Louda Auto, hlavního partnera klubu, se od 10 do 16 hodin uskuteční setkání fanoušků se speciálním programem, který si užijí dospělí i děti. V rámci programu se uskuteční také dvouhodinová autogramiáda sparťanského A-týmu.

Program rodinného dne (10.00 až 16.00)

Celý program rodinného dne startuje v Louda Auto již v 10.00 hodin, akcí bude sparťanské fanoušky provázet sparťanský moderátor Vojta Sklenář společně s DJem. A na co se můžete těšit?

• jízda na offroad dráze v terénních vozech Volkswagen Amarok a Touareg
  • Bauer hokejová střelnice
  • fotokoutek s hokejovou výstrojí
  • vystoupení Miss aerobik včetně dětské ukázky
  • maskot Sparťák
  • malování sparťanských motivů na obličej
  • testování vozítek Segway
  • skákací hrad pro děti
  • slalom s opileckými brýlemi
  • prodej permanentek na sezonu 2017/2018 se speciálním dárkem
  • venkovní i vnitřní relax zóna
  • Stiga hokeje
  • Xbox
  • atrakce pro automobilové nadšence
  • občerstvení

Autogramiáda A-týmu (13.00 až 15.00)

Autogramiáda sparťanského A-týmu bude probíhat od 13.00 do 15.00 hodin. Těšit se můžete na více než dvacet hráčů z aktuální soupisky včetně hvězd Lukáše Pecha, Petra Kumstáta či Miroslava Formana. Fanouškům se poprvé naživo představí také čerstvé posily David Honzík, Tomáš Dvořák, Tomáš Pavelka a Robert Říčka.

Speciální akce sparťanského fanshopu:

Na rodinném dni nebude chybět ani stánek oficiálního fanshopu HC Sparta Praha, který si pro fanoušky připravil speciální akci. Na vybraná pánská, dámská a dětská trička bude totiž platit akce 1 + 1 zdarma! Ve stánku fanshopu si budete moci zakoupit dresy, pánské, dámské i dětské oblečení, drobné suvenýry či doplňky.

Kudy do Louda Auto?

Rodinný den s HC Sparta Praha se bude konat v areálu pražské pobočky Louda Auto na adrese Kolbenova 891/37. Vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst doporučujeme k cestě využít městskou hromadnou dopravu (tramvajová či autobusová zastávka Lehovec, metro Hloubětín).