22. 11. 2003 MiG

Schwarz odjel do Plzně

Brankář Holešovických Marek Schwarz odseděl páteční utkání Sparta – Plzeň na střídačce domácího týmu, kde kryl záda Petru Břízovi. Po zápase odjel s plzeňským týmem.
Schwarz, který je v Plzni na hostování do 12. prosince výměnou za Sedláka, byl ráno povolán do Prahy, protože Břízu sužovaly zdravotní potíže. Oběma hráčům bylo ukončeno hostování. Bříza odchytal celý zápas, Schwarz tak zůstal na lavičce. Sedlák za hosty nastoupil.

Kluby se dohodly, že po utkání si hráče opět vymění. Schwarz jde na hostování do Plzně, Sedlák bude ve Spartě. Marek Schwarz si po utkání odnesl výstroj z kabiny vítězů a s poraženým mužstvem odjel do západočeské metropole, kde by měl strávit čas do reprezentační přestávky.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila