27. 7. 2010 Radek Papáček

Sparta jde poprvé na led. Buďte u toho!

Hokejisté Sparty se chystají ve čtvrtek 29. července 2010 poprvé na led a Vy můžete být u toho! Spatřete některé z nových hráčů poprvé na vlastní oči a po dlouhé přestávce také své tradiční oblíbence v dresu Sparty.

Čtvrteční trénink začíná v 9:30 hod. a pro všechny fanoušky tak bude od 9:15 hod. otevřen vchod č. 31, který se nachází na jižní straně TESLA ARENY (směrem od tramvaje, totožný vchod pro vozíčkáře).

Pražská Sparta tak první trénink A-týmu otevírá také pro všechny fanoušky, kterým se nabízí zajímavá možnost pohlédnout do zákulisí a přípravy týmu před novou sezonou.

Pod vedením trenérů Miloše Holaně a Davida Volka na led TESLA ARENY vyjede téměř celý široký kádr, který absolvoval letní přípravu. Představí se tak mimo jiné navrátilec do Sparty a brankář Tomáš Pöpperle, slovenský útočník Marek Bartánus a také další forvard Radek Smoleňák.

Na prvním tréninku na ledě nebude chybět ani kanadský obránce Doug O´Brien. Naopak bek s americkou národností Brian Salcido se do společné přípravy zapojí později. První trénink z důvodu zranění zmeškají Yorick Treille a zřejmě také Tomáš Kůrka.

Speciální dárek: Lístek na European Trophy!

Na všechny příchozí navíc čeká speciální dárek! U vchodu č. 31 při vstupu do haly každý fanoušek obdrží poukázku, proti níž v Zákaznickém centru TESLA ARENY při koupi jedné vstupenky na jakýkoliv zápas European Trophy dostane druhý lístek ZDARMA! Vstupenky si navíc budete moci rovnou zakoupit od 11:00 hod. v Zákaznickém centru!

Podoba ledové plochy pro European Trophy

Ledová plocha v TESLA ARENĚ je připravena už nejen na čtvrteční trénink, ale také na zápasy European Trophy. Domácí utkání prestižního turnaje Sparta odehraje také na jedinečné podobě kluziště! Velice čistou plochu zdobí dominantní logo „jsmeSparta“ ve středovém kruhu pro vhazování.

Pohled na celou ledovou plochu z nejvýše položeného místa v TESLA ARENĚ určeného pro diváky.

Pohled na celou ledovou plochu z levé strany.

Detail na dominantní logo „jsmeSparta“ uprostřed ledové plochy v kruhu pro vhazování.

Rozpis zápasů Sparty v European Trophy

European Trophy