28. 2. 2014 HC Sparta

Sparta odstartovala kampaň k play off 2014

Základní část pomalu končí a Sparta už má jisté první místo. Klíčová fáze ročníku však teprve přijde - play off 2014 se blíží! A Sparta do něj půjde s těmi nejvyššími ambicemi. Počínaje 1. březnem startuje kampaň směřující k vrcholu sezony. Její první tváří je historicky nejlepší střelec klubové historie Petr Ton a heslo: "Legendou se staneš v boji". Dalšími lídry pro kampaň jsou brankář Tomáš Pöpperle a kouč Josef Jandač.

Jako každý rok, i letos Sparta připravila speciální kampaň k play off. Ve spolupráci se Sportovním holdingem Praha vzniklo velice úzké propojení odkazující na spartské bojovníky a jejich odvahu pod vedením krále Leónida I. „Jedná se o spolupráci s firmou Warner Bros a to speciálně s filmem 300 – Vzestup říše, který právě přichází do kin,“ vysvětluje Tomáš Zetek, PR manažer klubu. Propojení hokeje s odvahou a chrabrostí legendárních válečníků má v očích fanoušků dlouhodobý charakter. „I proto jsme se rozhodli znovu oživit tuto myšlenku a přizpůsobili jí i grafické vizuály,“ dodává Zetek.