24. 9. 2015 HC Sparta

Sparta opět pomáhá v projektu Srdcerváči

Přemýšlíte o netradičním dárku pro své blízké, kteří fandí hokejové Spartě? Nebo potřebujete rychle a originálně "vyřešit" nadcházející narozeniny? Anebo snad hledáte zajímavý charitativní projekt, který byste podpořili? Správnou odpovědí na všechny tři otázky je projekt Srdcerváči, kterého se opět účastní i Sparta. Více o projektu najdete na srdcervaci.cz.

Projekt Srdcerváči nabízí online katalog plný unikátních dárků a nečekaných zážitků, který připravil Nadační fond pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP). Za svůj finanční příspěvek v libovolné výši si na stránkách srdcervaci.cz. můžete vybrat z několika stovek atraktivních odměn. Nechybí ani hokejová Sparta, která nabízí čtyři zážitky, jejichž zakoupením pomůžete dobré věci a dostanete se do bezprostřední blízkosti hokejistů Sparty. Další informace najdete na oficiálním Facebooku Srdcerváčů.

Staň se novinářem a vyzkoušej si rozhovor s hráčem Sparty! Rozhovor s některým z hráčů extraligového klubu + dvě vstupenky na vybrané utkání. Budete seznámeni s tím, jak funguje oficiální klubový web, dostanete možnost vybrat si hráče, se kterým uděláte rozhovor. Tento rozhovor bude následně pod vaším jménem prezentován na klubovém webu. Navíc obdržíte dvě vstupenky na vybrané utkání.

VIP na Spartě! VIP na Spartě - dvě vstupenky na vybrané utkání, při rozbruslení návštěva kabiny, po utkání setkání s hráčem (v mixzóně), podepsaný puk od hráče, se kterým se setkal.

Staň se kustodem! Obdarovaný přijde ráno do areny, kde bude ho čeká prohlídka. Během tréninku půjde na střídačku a zde bude asistovat kustodovi Sparty (doleje pití, podá ručníky, podá hokejku…). V rámci pobytu dostane dres, kde se mu všichni hráči podepíšou.

Zkus si zápasovou výstroj hráče! Fanoušek si pod dohledem hráče Sparty oblékne kompletní zápasovou výstroj, připraví si hokejku a nakonec se s hráčem vyfotí.