17. 9. 2014 HC Sparta

Sparta pomáhá v projektu Srdcerváči

Přemýšlíte o netradičním dárku pro své blízké, kteří fandí Spartě? Nebo potřebujete rychle a originálně "vyřešit" nadcházející narozeniny? Anebo snad hledáte zajímavý charitativní projekt, který byste podpořili? Správnou odpovědí na všechny tři otázky je projekt Srdcerváči, kterého se účastní i Sparta.

Projekt Srdcerváči nabízí online katalog plný unikátních dárků a nečekaných zážitků, který připravil Nadační fond pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP). Za svůj finanční příspěvek v libovolné výši si na stránkách www.srdcervaci.cz. můžete vybrat z takřka pěti stovek atraktivních odměn. Nechybí ani hokejová Sparta, která nabízí tři zážitky, jejichž zakoupením pomůžete dobré věci a dostanete se do bezprostřední blízkosti hokejistů Sparty. Další informace najdete na oficiálním Facebooku Srdcerváčů.

Prvním zážitkem je jízda na rolbě v roli spolujezdce během vybraného zápasu, ke které dostanete vstupenky na vybrané utkání. Užijete si tak pohled, který jinde nezažijete, a projedete se arenou na rolbě po ledě, kde se ještě před chvílí proháněly extraligové hvězdy

Při druhém zážitku si užijete vybraný zápas v komfortním prostředí ve VIP na Spartě. Součástí jsou dvě vstupenky na vybrané utkání, při rozbruslení budete moci navštívit kabinu A-mužstva a po utkání se v mixzóně setkáte s hráčem, od kterého dostanete podepsaný puk.

Poslední sparťanským zážitkem, který si můžete vybrat, je možnost stát se kustodem sparťanského A-týmu. Obdarovaný přijde ráno do Tipsport areny, kterou si bude moci prohlédnout. Během tréninku bude na střídačce asistovat kustodovi Sparty (dolévání pití, podávání ručníků či hokejek apod.). V rámci svého pobytu dostane dres, na který se mu všichni hráči podepíšou.