11. 12. 2009 HC Sparta Praha a.s.

Sparta vzdává hold všem záchranářům, policistům, hasičům i vojákům

Každý z nás je jednou potřeboval a potřebovat bude. Jsou tu pro nás - ať už hoří, přišla povodeň, stala se vám nehoda či úraz.

Na páteční i nedělní utkání jsme proto pozvali záchranářské, hasičské, policejní i vojenské sbory, abychom jim mohli poděkovat za jejich práci a poslání. Slouží pro nás. Slouží, aby nám pomáhali. Pojďme jim společně říci „Děkujeme, za vaši pomoc!“

V neděli před zápasem zahraje státní hymnu sextet z Ústřední hudby Armády ČR. Budete si též moci prohlédnout výstavu připomínající činnost všech přítomných složek.

Čestným hostem budou zástupci Nadace policistů a hasičů, kteří převezmou od partnera utkání, společnosti Volkswagen, šek na 40.000 Kč. Nadace pomáhá zlepšit životní podmínky dětem z rodin policistů a hasičů, kteří zahynuli při plnění služebních povinností, a snaží se podporovat bývalé policisty a hasiče, kteří jsou těžce tělesně postiženi v důsledku zranění, která utrpěli v souvislosti s výkonem služby.

Auto na víkend s plnou nádrží

Dále budete moci vyhrát zapůjčení automobilu Volkswagen Polo nebo Volkswagen Multivan na víkend.

Přijďte v neděli na hokej a vyhrajte hodnotné ceny z nabídky sparťanského fanshopu! Během komerčních přestávek mezi fanoušky rozdělíme dárkový poukaz do Fanshopu na 1 000,- Kč, dále exkluzivní sparťanské oblečení a jedinečnou kroniku SPARTA PRAHA – SRDCE NAŠE.