14. 2. 2013 HC Sparta

Sparťanská aplikace už i pro Android!

Po příznivcích Applu přinášíme sparťanskou aplikaci do mobilu i pro ty, kteří dávají přednost Androidu! Buďte se Spartou stále ve spojení prostřednictvím mobilní aplikace, která vám zprostředkuje vše podstatné z dění ve vašem oblíbeném klubu. Nejen na stadionech, na webu a sociálních sítích, ale i na vašem telefonu můžete být se Spartou v kontaktu každý den!

Všechny informace budete mít z první ruky a novinky můžete zkontrolovat kdykoliv a kdekoliv. Podrobnosti o aplikaci najdete v sekci Mobilní aplikace v záložce Multimedia.

Co najdete v aplikaci?

• nejnovější zprávy a rozhovory ze života klubu
  • reportáže ze zápasů
  • kalendář zápasů s možností zakoupit vstupenky online
  • soupisku hráčů s jejich fotografiemi a podrobnými profily
  • fotogalerii ze zápasů Sparty
  • podrobné statistiky hráčů
  • aktuální extraligovou tabulku
  • v průběhu zápasů navíc přímo na hlavní stránce aplikace aktuální skóre a odkaz na textový online přenos
  • kompletní obsah sparťanské televize RedsTV
  • informace o předprodeji vstupenek a o Tipsport Aréně
  • propojení se sociálními sítěmi, na kterých Spartu najdete: Twitter, Facebook, Google+, Instagram i Youtube
  • praktické kontakty na klub

STÁHNĚTE SI ZDARMA APLIKACI DO SVÉHO iPHONU
STÁHNĚTE SI ZDARMA APLIKACI PRO ANDROID

Doma, v metru, kdekoliv! Hraj za Spartu Air Hockey

Sparta přináší svým fanouškům novinku v multimediálním světě v podobě mobilní hry pro iPhone a iPad s názvem Sparta Air Hockey! Vintage ve stylu sparťanských legend, Street Hockey pro fanoušky pouličních bitev nebo extraligová klasika – vyberte si ze tří herních módů a bojujte v sparťanském dresu 24 hodin denně!

This text will be replaced