1. 5. 2015 HC Sparta

Sparťanské roztleskávačky budou i na MS!

Oficiálními roztleskávačkami pražské části šampionátu jsou Prague Stars Cheerleaders. Organizační výbor MS 2015 ve výběrovém řízení zvolil tým, který má s povzbuzováním a vytvářením atmosféry na hokejových zápasech zkušenosti z pražské Sparty.

„Pro nás je to obrovské a úžasné vítězství! Lepší už to může být jen v případě, že budeme při finále společně s diváky úspěšně hnát za vítězstvím český hokejový tým,“ neskrývá nadšení trenérka týmu Prague Stars Cheerleaders Lucie Vyčichlová. „Dřeme na tom, abychom se neustále zlepšovaly, překvapovaly fanoušky novými choreografiemi a udělaly i z přestávek a přerušení zajímavou podívanou pro diváky. Jsem ráda, že jsme za to byly takhle nádherně odměněny,“ dodala.

Tým roztleskávaček Prague Stars Cheerleaders byl založen v květnu 2014 pod hlavičkou Sportovního holdingu Praha, a proto působí především na domácích zápasech HC Sparta Praha v Tipsport areně a ČEZ Basketball Nymburk ve Sportovním centru v Nymburce a v hale Královka na Letné.