1. 10. 2015 HC Sparta

Spartujeme Prahu pokračuje říjnovou částí

Startuje další díl akce „Spartujeme Prahu“. Zářijovou tváří byl kapitán Jaroslav Hlinka, nyní se stává symbolem útočník Daniel Přibyl. Poprvé sparťanským fanouškům rovněž přinášíme speciální intro, které je k vidění před nástupem hráčů na led při každém utkání v O2 areně a bude zároveň Spartu doprovázet celou aktuální sezonu!

Video k aktuální kampani "Spartujeme Prahu"

Společně se startem extraligové sezony se tradičně rozběhla i nová kampaň klubu. Tentokrát se sloganem „Spartujeme Prahu“. Tvářemi, které v sezoně shlížejí na fanoušky z billboardů, jsou Jaroslav Hlinka, Jan Buchtele a Daniel Přibyl. Dalšími postavami kampaně jsou ještě Adam Polášek a Dominik Volek. „Díky tomu, že Sparta je jediný extraligový klub z Prahy, jsme se pokusili zasadit naše hráče na známá pražská místa, takže jsme fotili na Hradě, Nuselském mostě, náplavce pod Vyšehradem a natáčeli intro třeba i v metru,“ popisuje Jan Kryšpín, marketingový šéf SHP.

Zářijové vizuály zdobila postava kapitána Jaroslava Hlinky, který se fotil na Pražském hradě s výhledem na metropoli. V říjnu je na řadě útočník Daniel Přibyl. Ten absolvoval svou část kampaně poblíž Nuselského mostu s Kongresovým centrem za zády. „Listopad je tradičně věnovaný sparťanské krvi, čili pro tento měsíc hráče nevyužijeme. Další na řadě je útočník Jan Buchtele, který bude tváří pro prosinec. Leden je ve znamení další velké akce a to je Sparta vzdává hold,“ doplňuje Kryšpín. V únoru již vrcholí základní část a k play off následně vznikne další unikátní díl kampaně pro aktuální sezonu.

Zářijový vizuál s Jaroslavem Hlinkou na Pražském hradě

Říjnový vizuál s Danielem Přibylem u Kongresového centra