23. 11. 2014 Tereza Velikovská

Speciální rozšířený bulletin na Pardubice

V zápasovém bulletinu Sparťanská jízda k dnešnímu domácímu duelu s Pardubicemi najdete více obsahu za stejnou cenu! V rozšířeném čísle se můžete těšit na exkluzivní rozhovor s mladým sparťanským talentem JIŘÍM ČERNOCHEM, který ve Spartě strávil celou svoji hokejovou kariéru od přípravky až do A-týmu, či na dokonce dva plakáty! Svou zeď budete moci vyzdobit plakátem s motivem Jaroslava Hlinky či Juraje Mikuše.

Zápasový bulletin Sparťanská jízda si můžete pořídit za cenu 10 Kč. K dostání bude ve fanshopu v Tipsport areně, na pokladnách areny a také na chodbách haly, kde je budou prodávat označení prodejci.

Co v aktuálním čísle najdete?

• exkluzivní rozhovor s útočníkem Jiřím Černochem
  • plakát útočníka Sparty Jaroslava Hlinky
  • plakát obránce Sparty Juraje Mikuše
  • soupisky Sparty a Pardubic na sezonu 2014/20215
  • pozvánku na pondělní setkání vedení Sparty a Sportovního holdingu Praha s rodiči malých sparťánků
  • první teaser na speciální výroční dres, ve kterém sparťané odehrají zápas s Plzní

Mladý talent Jiří Černoch: Nejvíc mi pomáhá Lukáš Pech

V dubnu vybojoval s reprezentací do 18 let historický úspěch, když český tým došel vůbec poprvé do finále turnaje a nakonec bral stříbrné medaile. I to osmnáctiletému útočníkovi JIŘÍMU ČERNOCHOVI pomohlo k tomu, že letní přípravu absolvoval s A-týmem a již za něj naskočil do šesti extraligových zápasů včetně derby se Slavií. Sparťanský odchovanec si tak plní svůj hokejový sen. „Mým největším cílem je hrát extraligu za Spartu a stabilně se udržet v kádru,“ přeje si.

"Jasně, že bych byl rád, kdybych si někdy zahrál KHL nebo NHL. Ale můj největší sen je hrát extraligu za Spartu a stabilně se udržet v kádru. Je to i tím, že jsem nikdy nehrál za jiný tým, než právě za Spartu."
- útočník JIŘÍ ČERNOCH

Do A-týmu mu pomohl zejména povedený letošní šampionát osmnáctek, kde český národní tým se třetí sparťany včetně Černocha dosáhl na historický úspěch, když prošel až do finále a nakonec bral stříbro. "Hned, jak se nám povedlo udělat úspěch, mi volal pan Martinec. Řekl mi, že půjdu do letní přípravy s áčkem. Tím se to hnulo dopředu a dalo mi to opravdu hrozně moc a nakonec jsem dostal šanci v extralize," popisuje.

Celý rozhovor najdete v zápasovém bulletinu! Jiří Černoch mimo jiné prozradil, jaký má vztah k rivalovi ze Slavie, jaký je rozdíl mezi juniorským a seniorským derby nebo kdy byl zatím nejblíže prvnímu kanadskému bodu v dresu sparťanského áčka.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila