26. 12. 2014 Tereza Velikovská

Speciální zápasový bulletin k derby se Slavií

V aktuálním rozšířeném dvojčísle zápasového bulletinu "Sparťanská jízda" k utkání se Slavií a Olomoucí se opět můžete těšit na exkluzivní obsah! Na stránkách bulletinu najdete rozhovor se sparťanským útočníkem MIROSLAVEM FORMANEM, plakát reprezentačního obránce Vladimíra Emingera či fanouškovskou anketu. V té sparťanští příznivci vzpomínají na nejpamátnější derby, které osobně na stadionu zažili.

Zápasový bulletin "Sparťanská jízda" si můžete pořídit za cenu 10 Kč. K dostání bude ve fanshopu v Tipsport areně, na pokladnách areny a také na chodbách haly, kde je budou prodávat označení prodejci.

Co v aktuálním čísle najdete?

• exkluzivní rozhovor s útočníkem Miroslavem Formanem
  • plakát obránce Sparty Vladimíra Emingera
  • fanouškovskou anketu o nejlepší derby, které zažili
  • soupisky Sparty, Slavie a Olomouce na sezonu 2014/2015
  • informace o akcích a bonusech pro sparťanské permanentkáře
  • informace o vánoční laser game hráčů a fanoušků

Miroslav Forman: Nejlepší dárek k Vánocům? Asi první mobil, jen mi ho pak ukradli

Ve sparťanském A-týmu patří útočník MIROSLAV FORMAN ke služebně nejzkušenějším hráčům, ačkoliv je mu teprve čtyřiadvacet let. V Holešovicích strávil i svá mládežnická léta a již v juniorce od něj koučové čekali důrazný a tvrdý hokej. To mu zůstalo až do současnosti, kdy patří k těm, kteří mají za úkol přitvrdit sparťanskou hru. „Nechci ale být jen za bojovníka, chci hrát hokej, dávat góly a nahrávat na ně, rozhodovat zápasy. Chci dělat obojí, snažím se být co nejvíc komplexní hráč,“ říká Forman. Celý rozhovor si můžete přečíst ve "Sparťanské jízdě"!