28. 1. 2017 HC Sparta

Spojte se Spartou síly ve hře Generali PUK

Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, přináší všem fanouškům možnost poměřit síly v jednoduché hře. Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci Generali PUK, přihlásit se a začít hrát. A hrát můžete nejen za sebe, ale i za barvy Sparty!

O co jde? Je to jednoduché. Cílem hry je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště. Za přesnou trefu do středového kruhu získáváte jeden bod, za trefu do bodu pro vhazování pak body dva. Aby to nebylo zase tak moc jednoduché, budete si muset dávat pozor na projíždějící rolbu a zvukové vlny od fanoušků, které s vaším pukem mohou "zamávat". Při každém pokusu je tak třeba zvážit potřebný směr i sílu hodu!

Ve hře můžete hrát i za Spartu! Stačí si na začátku vybrat komu fandíte a společně s dalšími fanoušky Sparty usilovat o co nejlepší skóre! To uvidíte přehledně v žebříčku všech extraligových extraligových a prvoligových klubů. Dostanete Spartu na vrchol?

Poměřovat síly ale můžete samozřejmě se všemi fanoušky a stát se tím nejlepším vůbec, další žebříček bude tvořen i na základě klubové příslušnosti – snadno tak zjistíte, jestli vy nebo někdo z vašich kamarádů není tím nejúspěšnějším mezi fandy Sparty. A pokud by vám náhodou došly životy, stačí jen do hry pozvat vaše přátele a hrajete dál!

Aplikaci Generali PUK pro iOS a Android si můžete stáhnout zde:

Stáhni aplikaci pro iOS

Stáhni aplikaci pro Android

Další informace na www.hokej.cz/generalipuk.

VIT - SPA 1:7 - Mladší dorost obhájil titul!

Kapitán Barinka: Závěr rozhodla týmovost

SPA - PLZ 5:3 - Mladší dorost přidává další úspěch