7. 10. 2017 HC Sparta

Střední školy na domácím utkání s Pardubicemi

​Domácí utkání s Pardubicemi bylo prvním zápasem věnovaným projektu Sparta středním školám v této sezoně. Na utkání dorazilo podpořit Spartu téměř 1 000 středoškolských studentů z 18 škol, které si mezi sebou zasoutěžily o dres podepsaný hráči A-týmu. Ten si nakonec za své fandění odnesli studenti SPŠ Na Proseku. Středoškoláci se zúčastnili také přestávkové soutěže se společností BILLA.

Projekt Sparta středním školám se rozběhl již v sezoně 2015/2016 a nabízí školám, které mají se Spartou podepsané Memorandum o spolupráci, vstupenky na libovolné zápasy pro jejich studenty za 20 Kč. Vstupenky za zvýhodněnou cenou mohou čerpat i další školy, a to právě na speciální zápasy věnované projektu.

Všechny účastnící se školy navíc dlouhodobě soutěží o to, která z nich se stane nejaktivnější školou po základní části dle návštěvnosti na zápasech, a také o cenu pro nejkreativnější školu.

Střední školy, které se zúčastnily utkání s Pardubicemi:

• SPŠ Josefa Gočára
  • SPŠ Na Proseku
  • SOŠ a SOU Čakovice
  • Gymnázium, SOŠ, ZŠ, MŠ pro sluchově postižené
  • Gymnázium Arabská
  • Gymnázium Písnická
  • VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka
  • SOU Gastronomie a podnikání
  • Akademické gymnázium
  • Vyšší policejní škola a střední pol. škola
  • Karlínská OA