13. 10. 2010 Radek Papáček

Tygři na ledě, tygr před arénou!

Další domácí zápas na Spartě se blíží! V Holešovicích se představí Liberec a kromě Bílých Tygrů na ledě uvidíte opravdového tygra ussurijského na vlastní oči také před TESLA ARENOU!

TYGR USSURIJSKÝ
Tygr ussurijský je největší známou kočkovitou šelmou. Lebedí si v mrazivých venkovních teplotách a pro zajímavost byl například vybrán jako maskot Olympijských her v soulu v roce 1988 v Jižní Koreji. Před pátečním utkáním budete mít před vchody do TESLA ARENY možnost vidět dvouroční mládě tygra ussurijského.

"Je to ještě takové kotě a proto se fanouškům bude rozhodně líbit," říká Jiří Rámeš, majitel agentury ARABELA, stáje tygra ussurijského.

Známý chovatel a cvičitel dravých šelem Jaroslav Kaňa navíc v pátek před hokejovým zápasem na Spartě předvede příchozím fanouškům také medvěda syrského.

"Ten má velmi rád děti, kteří si jej rozhodně budou moci pohladit," zve Jiří Rámeš všechny sparťanské fanoušky před TESLA ARENU, kde tygr ussurijský a medvěd syrský budou k vidění už hodinu před začátkem utkání!

Proto neváhejte a přijďte před víkendem na hokej! Zápas 11. kola Tipsport extraligy HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec se hraje v pátek 15. října 2010 od 18:00 hod. v TESLA ARENĚ.

ARABELA sportovní agentura v.o.s. - Nabízíme servis pro Vaši oslavu, dětský den, firemní akci, prezentaci apod.

Dvě Sparty za cenu jedné!

Jděte se Spartou na Spartu! Podpořte během dvou dnů sparťanské sestřičky za cenu jedné!

Každý, kdo si koupí lístek na zápas HC Sparta Praha - HC Bílí Tygři Liberec, získává možnost jít druhý den ZDARMA na fotbalový zápas AC Sparta Praha - FK Teplice.

Vstupenky z hokeje lze vyměnit na pokladnách AC Sparta Praha č. 1-4 v den utkání a to již tři hodiny před výkopem. Platí i pro držitele permanentek HC Sparta Praha. Neplatí pro sektor hostí.

HC Sparta Praha - HC Bílí Tygři Liberec
pátek 15. října od 18:00 hod. v TESLA ARENĚ