25. 1. 2002 MiG

Úřadující mistr dnes v Paegas Areně

V repríze loňského finále budou hokejisté Sparty bojovat už o své dvanácté utkání bez porážky v řadě. Zatímco Pražané, kteří jsou se seštibodovým náskokem na prvním místě tabulky, mají nyní povinnosti velice příjemné, Valaši bojují o účast v play off.
V Holešovicích by proto rádi bodovali, aby neztratili kontakt s osmou Slavií. Nyní oba týmy dělí osm bodů. Vršovičtí mají zápas k dobru. Ve šlágru kola bude chtít Sparta navázat nejen na jedenáct předchozích úspěchů, ale i na sérii tří vyhraných vzájemných duelů v této sezóně. I před tímto soubojem však musí domácí počítat hry neschopné. K dispozici nebude Zábranský, Tomajko a po plzeňském zápase také Hamr. Možný zřejmě bude start Nováka, kterého trápí vazy na ruce a naskočit po problémech s dutinami by měl už i Tomík.

"Vsetín má sice mladý kádr, ale jsou tam i zkušení hráči. Mají pohyb a rychlý přístup k hráčům," varuje asistent Pavel Hynek. Soupeř Sparty však také není kompletní. Chybí obránci Luža, Jaškin a Hriňa. Vsetínští si do Prahy jedou rozhodně pro body a rádi by navázali na úterní výkon v souboji se Zlínem. Zápas v Paegas Areně začíná v 18 hodin.

Bilance SPA - VSE
1999/00: 5 - 1 - 1 (3:3, 3:0, 2:3, 4:2 - 4:2, 4:0, 1:0)
2000/01: 2 - 0 - 5 (6:4, 2:3p, 2:4, 1:4 - 2:3p, 4:3, 3:6, 1:4)
2001/02: 3 - 0 - 0 (5:2, 4:2, 6:3)