11. 2. 2004 MiG

Útočník z Litvínova zadržen

Policie zajistila muže podezřelého z napadení fanouška Sparty po listopadovém utkání Tipsport extraligy Sparta – Litvínov.
Zadržený muž měl být ve skupině několika lidí, kteří při odchodu sparťanů ze stadiónu k autobusu napadli šestačtyřicetiletého příznivce pražské Sparty a způsobili mu zranění v obličeji, které si vyžádalo operaci a téměř dvouměsíční pracovní neschopnost.

Informaci poskytl sportovní ředitel Sparty Miroslav Kuneš s odvoláním na vyjádření generálního manažera severočeského klubu Vladimíra Macholdu.

Pachatel byl zadržen krátce před reprízou utkání, které je na programu v pátek 13. února na litvínovském ledě. Policii je znám i člověk, který týž den rozbil sklo u autobusu s fanoušky. Na rozdíl od posledního zápasu nepořádá sparťanský fanklub zájezd pro příznivce.