11. 2. 2003 MiG

V 1. kole Tipsport Cupu hraje Sparta na Kobře

Po dvou předkolech, které mezi sebou sehrály kluby nižších soutěží, zasáhnou do bojů o Český pohár také extraligové týmy. Oproti loňskému roku se o postup do skupin Tipsport Cupu, které jsou na programu v srpnu, hraje již před skončením probíhající sezóny.
Kluby se budou moci podle výsledku zařídit a naplánovat si letní přípravná utkání. V brance nastoupí Petr Přikryl, na marodce zůstává již pouze Viktor Ujčík. Dopolední trénink mužstvo absolvovalo v těchto útočných formacích:

Richter, Šrek - Zelenka, Martinec, Havelka, Nedvěd, Srdínko - Kratěna, Broš, Tomajko, Hanzlík, Nedoma - Tomík, Šimíček, Kubinčák, Ptáček, Jiruš - Paroulek, Leška, Bělohlav. Devátým obráncem byl junior Malinský, do tréninku se také zapojili Martin Špaňhel s Vondráčkem.

HC Kobra Praha - HC Sparta Praha - 11. února (18:00)