17. 9. 2013 HC Sparta

V pátek z hokeje rovnou na fotbal zadarmo!

Večer, jak se patří! Díky dohodě klubů se sparťanští fanoušci mohou v pátek zúčastnit nejprve hokejového utkání v Tipsport areně proti Plzni (18.00) a následně fotbalového střetnutí v GENERALI Areně, kam přijede mužstvo 1. FC Slovácko (20.30). Pro fanoušky je navíc připraven bonus: Sparťani, na oba zápasy vám stačí jediná vstupenka. A přeprava mezi stadiony bude zajištěna posílenou tramvajovou dopravou!

Páteční sparťanský večer

Tipsport arena: HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň od 18.00
GENERALI Arena: AC Sparta Praha – 1.FC Slovácko od 20.30

Na základě dohody obou klubů se podařilo zajistit přesun začátku hokejového i fotbalového utkání tak, aby sparťanští fanoušci mohli v jeden den navštívit oba zápasy. Navíc jim k tomu bude stačit jedna vstupenka, a to ta z hokejového utkání. Kluby se totiž dohodly, že navážou na již známou akci „z hokeje na fotbal zdarma“, kdy bude stačit fanouškům z hokejového utkání vyměnit si svou placenou vstupenku za volnou na fotbalový zápas (v případě majitelů permanentek pak jen předložit permanentku).

Navíc se ve spolupráci s Dopravním podnikem hl. m. Prahy podařilo zajistit posílení tramvajové dopravy v úseku Výstaviště – Sparta, aby cesta z hokeje na fotbal trvala co nejkratší dobu, a fanoušci tak nepřišli o začátek utkání v GENERALI Areně na Letné. Posilové tramvaje budou vyjíždět postupně ihned po skončení hokejové utkání z obratiště Výstaviště.

Výměna vstupenek bude probíhat na všech pokladnách GENERALI Areny a pro plynulé odbavení fanoušků z hokeje i v jejím bezprostředním okolí u speciálních promo týmů. Akce neplatí pro volné vstupenky z hokeje, není ji možné využít pro sektor hostí a je omezena pouze kapacitou GENERALI Areny.